Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket mivel lehet a leginkáb...

Titeket mivel lehet a leginkább megbántani?

Figyelt kérdés

Engem azzal ha valaki az Anyukámról rosszat mond.

Apám szokása, hogy (a már elhunyt) Anyukámat szidja, na az nekem olyan mintha gyomorszájon ütne és összetörné a szívem. Nagyon rossz érzés.

Durva, hogy pont a saját, vér szerinti apám váltja ki ezt belőlem!:(


2010. dec. 12. 20:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
én ezért ölni tudnák.Nemhogy anyukádra,de egyetlen egy elhunytra sem szabad rosszat mondani!!!Apám vagy nem apám...szembe köpném!
2010. dec. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

az, ha a hátam mögött mondanak rólam bármit...ha valakinek valami baja van az mondja a szemembe, azt az embert tisztelem.

de bánt a hazugság és a kétszínűség is...

2010. dec. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Hidd el nekem is el kell ilyenkor számolnom magamban 10-ig, hogy ne mondjak apámra semmi csúnyát. Azonban mégis az apám, tisztelnem kell, szóval magamban szitkozódok, és próbálom elengedni a fülem mellett azokat amiket mond. Megütni azért se lenne érdemes, mert ha visszaadja akkor nekem annyi lenne!:)

Nagyon rossz, mert 6 hónappal ezelőtt halt meg Anya autóbalesetben, elég kegyetlen, hogy apa ennek ellene így viselkedik. :(

2010. dec. 12. 20:30
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

Én is szeretem, ha igazat mondanak, legyen az jó vagy rossz. Persze rosszul esik, de egyben jobb is ha a szemembe mondja.

Tehát, nálam az őszinteség, ami rendkívül fontos.

2010. dec. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
sajnálom és öszinte részvétem anyukád miatt.
2010. dec. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Igor26 ***** válasza:
76%
Szerintem ne törődj vele, hogy ki mit mond. Akkor se, ha édesapád mondott rosszat. Tulajdonképpen az ő dolga, hogy milyen viszonyban volt a párjával és ezt most hogyan kezeli. Biztos vagyok benne, hogy sokmindent nem tudsz a kapcsolatukról és ez így van rendjén. Inkább az a fontos, hogy te békében legyél önmagaddal és hogy lelkileg lerendezd a viszonyod a szüleiddel. Én a helyedben leülnék az apámmal és elmondanám neki, hogy tartsa meg magának a véleményét és ne engem terheljen a saját problémáival. Ha ezután is folytatná, és nem tudnék ellene tenni, akkor figyelmen kívül hagynám az ilyet. Amin nem tudunk változtatni, azt el kell fogadnunk úgy, ahogy van. Máskülönben extra stressznek tesszük ki magunkat. Nem éri meg, vigyázz magadra! Hány éves vagy egyébként? Fiú/lány?
2011. jan. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Igor26 ***** válasza:
100%
Most látom a kiegészítést. Őszinte részvétem édesanyád miatt! Nos, valószínűleg az történt, hogy édesapád nem tudta feldolgozni a tragédiát és a saját frusztrációját kivetíti a környezetére. Azért is kérdeztem, hogy hány éves vagy, mert ha még serdülő, vagy kicsit idősebb, akkor igen kemény időszak következik most. Ez az a pillanat, amikor fel kell nőni. Járj társaságba és próbálj rendezni magadban mindent. Egy idő után változni fognak ezek az érzések, amik most benned vannak (édesapádnál is), de ehhez idő kell. Fiatalon vesztettem el én is az egyik szülőmet, a fájdalom az évek alatt elmúlt. Egyelőre ennyit tudok mondani, esetleg e-mailben...
2011. jan. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Kiborulok a hazug, kétszínű,köpönyegforgató és nem őszinte emberektől.


Sértőnek találom, hogy legalább a holtak emlékét nem tisztelik egyesek...

Legalább ez maradjon már meg annak, aki elvesztett egy imádnivaló embert.

2011. jan. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Engem azzal, ha igazságtalanul megvádolnak valamivel, és még be sem ismerik, hogy tévedtek. Bocsánatkérés, mi az?
2011. jan. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Engem is meglehet nagyon sérteni ha anyukámról mond valaki bármi rosszat is, ha anyukám rólam mond valami "csúnyát"

vagy ha bárki rám mond valami rosszat.

Persze néha jobb elengedni a fülünk mellett.

2011. jan. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!