Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ütött bele? Eddig nem...

Mi ütött bele? Eddig nem csinált ilyet a férjem.

Figyelt kérdés

A férjem a kapcsolat elején aggódott, hogy milyen lesz a viszonyom a lányával (az anyja teljes erővel próbálta ellenem hangolni), de kifejezetten jó a viszonyunk, mondhatni pót-húgomnak érzem.

Valamelyik nap nálunk volt a lánya, a férjemnek meg volt egy "aranyköpése", amin ketten egyszerre nevettünk fel. A lánynak annyira tetszhetett, hogy msn-re is kirakta, sok-sok smiley-val. Mutattam a férjemnek, aki erre elkezdett puffogni, hogy de egymásra találtunk, no meg a lánya is beszél hülyeségeket, stb. Gyakorlatilag megsértődött, pedig nem egy karót nyelt ember.

Nem értem az egészet, imád mindkettőnket, mi baja lehet most?

Próbáltam kiszedni belőle, de csak rendületlenül meg van sértődve.


2010. dec. 12. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hátha nem kútfőből jött az aranyköpés, és fél, hogy lebukik?
2010. dec. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felnőtt emberek vagytok, röhej, hogy nem képes kinyögni és megbeszélni a problémáját, csak duzzog, mint egy kisgyerek... Sértődj meg te is, hogy így viselkedik veled, hátha az agyához kap.
2010. dec. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a baja hogy ugy érzi a lánya közelebb áll hozzád mint ő hozzá.Ami gondolom egyrészt abból fakad hogy fiatalabb vagy mint ő,nő vagy te is,és mivel nem a szülője vagy a gyereknek,ezért közvetlenebb ő is veled.Ez ebben a korban normális,hogy a gyerek nehezebben nyilik meg a szülőnek mint egy kivülállónak.Beszélgess erről a férjeddel,mondd el hogy ez csak azért van,meg hogy hogy örülsz hogy barátnőnek tekint téged a lánya,stb.
2010. dec. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy féltékeny lenne, mert jó viszonyban van a lányával - én később szerzek tudomást a "titkairól", mint ő.

Nekünk inkább haverkodós a viszonyunk, nem is szeretnék "szülőpótlék lenni". Korban pont kettejük között vagyok, matematikailag félúton.

De ő is inkább haverkodós viszonyban van a lányával, gondolom amiatt, hogy korán jött és nincs olyan nagy korkülönbség köztük (20 év).

Azért se értem, mert mindhárman jó értelemben folyton "szivatjuk" egymást, soha senki nem sértődött meg rajta, mert szeretetből piszkáljuk egymást, nem rosszindulatból.


A beszólás se volt kiemelkedő, egy félresikerült mondat volt, kb olyan súlyú, hogy "miért mondtad, hogy nincs itthon málnaszörp, hiszen van itthon egy csomó tej".

2010. dec. 12. 18:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak kellemetlennek érezte, hogy így nyilvánosság elé lett tárva az a beszólósa, cikinek érezhette mások előtt. Nem hiszem, hogy azzal lenne baja, hogy jól kijössz a lányával, hanem inkább ez az msn-es kiírás nem tetszett neki.
2010. dec. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem csak meg lett sértve a férfiúi önbecsülése, amiért mások megláthatták a bakiját... én apukám is ilyen... egyszer mentünk OBI-ba, hogy házhoz szállítást kérjünk, de előtte állíttattunk ki róla áfás számlát egyik ismerősünk cégnevére, mert ő vissza tudott belőle igényelni pénzt... és amikor a szállítási címet kérdezték, csípőből bediktálta ismerősünk cégcímét, és egyszerre kuncogtuk el magunkat anyával... aztán pampogott nekünk hogy így meg úgy megaláztuk őt ország-világ előtt (pedig inkább az volt ciki, ahogy leordította a fejünket egy kisebb kuncogás miatt)... egy pár nap, és meg fog nyugodni. Esetleg elmondhatjátok neki, hogy mki mond vicces dolgokat, és most ez nem akkora nagy gáz (hátha ő jobban fogadja az érvelést, mint apa akkor :D).
2010. dec. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!