Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Senki sem véd meg? (Kérdésed...

Senki sem véd meg? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

van egy elmebeteg (skizofrén) ismerősöm már több mint egy éve követ folyton számot cserélek miatta, bárhol lakom kideríti, és odajár vár a kapunál rámtámad, szórakozni már rég nem járok mert megjelenik, folyamatosan leveleket küldözget, ha elutazom kideríti és ott keres, a barátaimat zaklatja, az egyetem előtt is ólálkodik folyton, az ismerőseimet zargatja ,hogy ne merjenek beszélni velem, kitalálta hogy lehallgatom, hangokat küldök az aurájába :S.. , van amikor szerelmet vall és utána mikor próbálom lerázni mindig meg próbál megverni, leköpdös, már lassan levegőt venni is félek.

5 ! kapitányságon lett feljelentve már a zaklatás miatt, semmi nem történik.... se a barátaim se a családom sem kísérgethet folyton, meg ez sem tartja vissza. Teljesen kilátástalan az egész, még 2 és fél évem van hátra az egyetemen addig el sem tudok költözni más városba.

Folyton van nálam gázspray de hát nem sokra megyek vele.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi lett vége?

Köszönöm 20/L :(

Semmiféle keresésre nem reagálok ,de ez sem ér semmit.


2010. dec. 12. 14:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
10%

Valamid igen jól nézhet ki ha így járkál utánad. Komolyan.

18/F

2010. dec. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is orvosnál kéne kérdezősködnöd! Elpanaszolni, hogy a gyökér rendőrség nem csinál semmit és Te igenis félsz! Ami tök jogos egyébként!

Majd ha nagyobb baj lenne, egyből mentegetőzne, hazudozna a rendőrség! De utálom őket!

De ne legyen baj! Vigyázz Magadra!

Biztos nagyon nehéz megoldani, de tényleg próbálj mindig társaságban közlekedni az utcán!

2010. dec. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat...

ismerek pár nagyobb darab figurát, 3 különböző társaság, már mind elintézték, de ők is többször szóltak neki, hogy álljon le, amikor el lett verve a legjobban, akkor 2 hét nyugtom volt, pedig jól szét lett szedve. Nem szeretem az erőszakot, szóval ennek nem igazán örültem.

Az önvédelmi órák tényleg hasznosak? Hol van a legjobb oktatás?

az utcai támadásokkal az a baj, hogy mindig kis utcákban talál meg, és az ijedtségtől hang sem jön ki a torkomon.

A családtagjait felkereste apukám, széttárták a karjaikat, hogy nem tudnak mit tenni...

A rendőrség meg szerintem meg sem fogja találni, nem tudják hol lakik...

2010. dec. 12. 15:12
 14/22 anonim ***** válasza:
79%

De amikor odamegy hozzád mit mond neked? Honnan ismered ezt az embert?

Szerintem a mentőknek szólj, az illető beteg, skizofrén, orvosra van szüksége, nem szándékosan teszi, amit tesz.

2010. dec. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

Minden érmének két oldala van!!


Valami olyan előzménye van a dolognak, amit itt nem mersz megosztani...

Talán te sem vagy egészen ártatlan?!


(Vagy talán úgy kezdődött, hogy visszaütött?!)

2010. dec. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó! Nem feltétlenül van két oldala, vagy pedig a betegség a másik oldal.

A kérdező jogosan fél, de az illetőt sem lehet teljesen hibáztatni, nyilvánvalóan nem magát tette skizofrénné. Azt nem értem miért nem kezelik, akkor kordában tartható lenne a dolog, így a rendőrség is mit csinálna vele? Beteg.

2010. dec. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

dr. valaki, nem kívánom hogy így kelljen élned, de ezek után megérdemelnél, hogy csak egy hétig érezd azt amit én...

a rendőrök ígértek elmeorvosit, de hónapok óta nincs fejlemény, az úriembert nem kezelik:)

ebben az egész történetben annyi a hibám, hogy szóba álltam vele.

2010. dec. 12. 15:57
 18/22 anonim ***** válasza:
82%

Akkor menj be megint a rendőrségre. HA megtámad/zaklat, hívd ki a rendőrséget és/vagy a mentőket. Fújd le paprika spray-vel. Védd magad!


Ajánlom még őket: www.nane.hu hátha tudnak segíteni.

2010. dec. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva...basszus a rendőrség is elmehet a fenébe...birósági úton távoltartási végzést szerezni,és ha a közeledbe megy már van okuk lecsukni.Egyébként nemértem,ha megver te elmész látleletet vetetni,és ha azzal elballagsz a rendőrségre akkor sem tesznek semmit?Azért a sokadik eset,meg feljelentés után csak kéne valamit csinálni amég nagyobb baj nem lesz!Ezt komolyan mondod,hogy pokollá teszi az életed,bántalmaz,és te sajnáltad amikor megverték???
2010. dec. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
61%
Azért röhejes, hogy egy zaklató vagy bántalmazó ellen semmit sem tesz a rendőrség.
2010. dec. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!