Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Senki sem véd meg? (Kérdésed...

Senki sem véd meg? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

van egy elmebeteg (skizofrén) ismerősöm már több mint egy éve követ folyton számot cserélek miatta, bárhol lakom kideríti, és odajár vár a kapunál rámtámad, szórakozni már rég nem járok mert megjelenik, folyamatosan leveleket küldözget, ha elutazom kideríti és ott keres, a barátaimat zaklatja, az egyetem előtt is ólálkodik folyton, az ismerőseimet zargatja ,hogy ne merjenek beszélni velem, kitalálta hogy lehallgatom, hangokat küldök az aurájába :S.. , van amikor szerelmet vall és utána mikor próbálom lerázni mindig meg próbál megverni, leköpdös, már lassan levegőt venni is félek.

5 ! kapitányságon lett feljelentve már a zaklatás miatt, semmi nem történik.... se a barátaim se a családom sem kísérgethet folyton, meg ez sem tartja vissza. Teljesen kilátástalan az egész, még 2 és fél évem van hátra az egyetemen addig el sem tudok költözni más városba.

Folyton van nálam gázspray de hát nem sokra megyek vele.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi lett vége?

Köszönöm 20/L :(

Semmiféle keresésre nem reagálok ,de ez sem ér semmit.


2010. dec. 12. 14:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Inkább mentőt hívhatnál rendőrség helyett. Ha ők sem törődnek vele, én a helyedben nem sajnálnék súlyos sérüléseket okozni neki késsel, vagy nehéz tárggyal...
2010. dec. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
80%
Hol laksz?
2010. dec. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem versd meg, úgy hogy legalább hónapokig nyugtod legyen.Nem vicc, jártam hasonló cipőben.
2010. dec. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

sajnálom, szerintem mindenképp kellene bizonyítékokat gyűjteni, ha küld levelet eltenni (ujlenyomatok ne sérüljenek ezért kesztyűben érj csak hozzá).

Hívásokat, beszélgetéseket felvenni, ismerősökkel beszélni róla, hogy ne mondjanak neki semmit.

Ismered a családját esetleg? Velük kellene tudtán kívül felvenni a kapcsolatot, a szüleivel, tesójával mert lehet nem is tudják mit csinál s ők hathatnának rá.

Végső esetben nagyobb szekrény ismerősöket megkérni beszélgessenek el vele.

Rendőröket ne hagyd békén, akkor is vidd nekik az információkat, kísérjen el tanu aki megerősít bennük.

A lakáson több zár is legyen s menj el gy fegyver boltba ahol megmondják milyen legális véfelmi eszközeid lehetnek.

2010. dec. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, keresd meg az orvosát és szólj neki, hogy állítsák be a gyógyszerezését...
2010. dec. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
Én is megveretném...
2010. dec. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Ha lehet, mozgásképtelenre veresd, hogy időt nyerj.
2010. dec. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
Már sok mindent mondtak és én még arra gondoltam,hogy járhatnál önvédelmi órákra is ;)
2010. dec. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%
Az okát nem tudni, hogy miért vagy a rögeszméje?
2010. dec. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%

- Önvédelmi oktatás

- Önvédelmi eszközök (pl. paprika spray)

- Ha a nyílt utcán bántalmaz, kezdj el kiabálni, ahogyan csak tudsz, a járókelők remélhetőleg segíteni fognak

- Törekedj arra, hogy ne mászkálj egyedül

- Járj a rendőrség nyakára, jelentsd fel őt ahányszor csak a közeledbe megy. Ez az ügy már bőven kimeríti a zaklatás fogalmát

2010. dec. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!