Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élők! Vita?!

Párkapcsolatban élők! Vita?!

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy ti a párotokkal mennyire sűrűn vitáztok?Mi 3éve vagyunk együtt,de mindig "nyírjuk"egymást mindig kis hülyeségeken...jelentéktelen dolgokon,amiken lehetne változtatni.Meg is beszéltük kis milliószor hogy változtatunk,de eddig sosem jött még össze.Leginkább azon van a vita hogy nem igazán vagyok társasági ember és nem nagyon szeretek mászkálni sehova.Ti is veszekedtek kis apróságokon?Ettől jó lehet egy kapcsolat?Érezzük hogy szeretjük egymást,de ezek a "viták"... :o

Lehet ez egy jó kapcsolat hosszútávon?Másfél éve együtt lakunk,tehát úgy érzem amúgy nagyon jó vele...


2010. dec. 12. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én is megőrülnék, ha be lennék zárva a lakásba, mert a párom sehová nem akar menni, szóval ez annyira nem kis dolog, az én élettársi kapcsolatom ezért ért véget.
2010. dec. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kis vitákból lesznek előbb-utóbb a nagy viták. Két különbüöző gondolkodású emberek vagytok, de az ágy még nem menti meg a házasságot, ha másban eltérő a hozzáállásotok és a véleményetek.
2010. dec. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, hogy minden kapcsolatban vannak kisebb-nagyobb viták, veszekedések. Ez ellen nem tudsz mit tenni, ha minden fenékig tejfel lenne, az sem lenne jó, mert az azt jelenthetné, hogy egyáltalán nem érdekli egymást a két fél véleménye, csak úgy elvannak egymás mellett. :) Mindenképp meg kell kísérelni kompromisszumra jutni a vitás kérdésekben, még ha csak kis dolgok is azok. Neked is és a párodnak is engednie kell valamilyen szinten, mert ha nagyon makacsul tartjátok magatokat a saját elképzeléseitekhez, akkor mindig csak a viták lesznek. :( Nehéz, főleg olyan dologban, amit pl Te nagyon nem szeretnél úgy elfogadni, ahogy a párod akarja... és persze fordítva is így igaz, az Ő szemszögéből nézve.
2010. dec. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem csak az ágyban értjük meg egymást.A nagyobb,komolyabb dolgokban egyet értünk,de ez mindig vita téma.Nem arról van szó hogy nem megyek sehova,hanem hogy nem mindig szívesen megyek,de ő sokszor erölteti mintha muszáj lenne.Amúgy ezt leszámítva minden oké,de ebből senki sem enged :D
2010. dec. 12. 13:21
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen,mind a ketten nagyon makacsok vagyunk és senki sem akar engedni...
2010. dec. 12. 13:22
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is feszt vitázunk és mi is nemrég voltunk 3 évesek. Nemtudom változni fog e ez valaha!:) Mi is 80-szor megbeszéltük már mégis napiszinten újra megtörténik az,amit egyikünk vagy másikunk (leginkább én:)) nem tudunk szó nélkül hagyni. Úgy gondoljuk majd "összecsiszolódunk",öreg korunkra csak megnyugszunk és elfogadjuk egymás dolgait. Néha már azon is gondolkodom,túl nyugis lenne viták nélkül, az olyan lenne mintha nem is mi lennénk.:) Ha jön hozzánk valaki olyan mintha kabaréba jönne,jókat nevetnek rajtunk és mi is magunkon végülis.:) Mindig adjuk az ívet egymásnak.
2010. dec. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Mi csak 2 éve vagyunk együtt, de nem vitázunk, automatikuson kompromisszumot kötünk, ha a másiknak "épp nem nagyon van kedve". Megtesszük, mert a másik is lesz ilyen helyzetben. Ettől függetlenül jól szoktuk magunkat érezni, és nem duzzogunk. Elmászkálásró-otthon ülésről még soha nem volt vita.

25/N - 33/F

2010. dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Már egyre kevesebbet veszekszünk.

Egy évvel ezelőtt viszont még rengeteg hevesebb szóváltásunk volt, ami általában az érzéketlenségemről, ridegségemről szólt. Eleinte nem akartam kapcsolatot, minden olyan jól működött pasi nélkül is. De ő kitartott, én meg nagyon szerelmes lettem belé, amit ő nagyon jól tudott. Szóval hiába próbáltam elüldözni, nem mozdult.


Most megkérte a kezem, a legújabb vitatémánk az, hogy meghívjuk-e a szüleimet az esküvőre vagy sem.

2010. dec. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mi 6 éve vagyunk együtt...az első perctől fogva együtt is élünk... és szinte soha nem vitatkozunk.... ha néha mégis, akkor is apró jelentéktelen dolgon és azt sem lehet vehemens vitának mondani. 26/nő
2010. dec. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!