Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a h*lye vagy tényleg...

Én vagyok a h*lye vagy tényleg annak néz?

Figyelt kérdés

Ma lesz egy bizonyos buli,nem baj ha megy a pasim csak tudjam.Szombatonként együtt szoktunk lenni.

Ma mondta hogy nem jön mert hangos az autó, aztán megint ír nem jön csak holnap mert csúszik az út.

Így se úgy se jött volna.Elég érdekes nem???

Amúgy 4hónapja járunk


2010. dec. 11. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán ird le még egyszer ÉRTELMESEN, hogy mit akarsz kérdezni, ez igy igen zavaros.
2010. dec. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Na szóval 4hónapja együtt vagyunk a barátommal, minden szombat estét együtt töltünk.

Ma persze ahol lakik lesz buli,meghívtak minket.Én nem megyek.

Mondta hogy ma nem jön mert az autó hangos,de busszal sem jött, aztán írt hogy nem jön mert esik az hó, érdekes hogy mondja most hogy az anyukája így nem engedte mert esik a hó de fura hogy néha akkor sem jöhetett fura nem???

2010. dec. 11. 17:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos jukas a kipufogója. Ma meg télleg veszélyes autózni. Gyalog nem tud jönni?
2010. dec. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írd meg légyszi, hogy mit jelent az, hogy hangos az autó kipufogója?
2010. dec. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolod,hogy elment a buliba?
2010. dec. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még nem ment el, de mehetne csak mondja nekem, és engem ne tiltson el a bulitól :/ amúgy valami kipufóg beszélt, ám az apukája még tovább ment ma vele, őt nem érdekelte.Amúgy oké megértem hogy veszélyes de azt nem hogy már előtte mondta hogy nem jön
2010. dec. 11. 17:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs, én még mindig nem értem, mi a bajod. Kétszer szólt, hogy nem megy, és ebből azt szűrted le, hogy titokban elmegy a buliba nélküled? :S:S
2010. dec. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!