Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy évvel a szakítás után még...

Egy évvel a szakítás után még mindig szerelmes vagyok belé és nem tudok továbblépni. Neki már rég új barátnője van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Utánozd! Kutyaharapást szőrivel...azaz, egy újabb kapcsolat, hidd el, segítene felejteni!
2010. dec. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam, senki sem olyan jó mint ő.Pedig megcsalással lett vége :(
2010. dec. 10. 23:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Á, az egyszerúen azt jelenti, hogy még nem találtad meg az igazit. Tehát tessék tovább kutatni-keresni:)
2010. dec. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Probálj a rossz tulajdonságaira gondolni, hidd el hogy ő nem olyan hú de klasz csak túl sokat gondolhatsz a szép napokra ami által öt is felmagasztalod. Ha lehet találkoz vele rájönnél hogy igenis vannak hibái és hogy nem hozzá hanem a szép emlékekhez ragszkodsz.
2010. dec. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az emlékekbe vagyok szerelmes sajnos.Közben utálom magam, hogy ő már a nevemre sem emlékszik én meg még itt tartok.Rajtam kívül mindenki hamar elfelejti a szakítást?
2010. dec. 10. 23:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül amíg az ember nem talál más örömforrást ragaszkodik az utolsóhoz, de ha éled az életed elöbb utobb más dolgok fognak lekötni, buliz, keres melót, sportolj sok tartalmas idő töltés ahol új emberekkel talizhatsz.
2010. dec. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
vannak szerencsétlenebbek nálad, hidd el. én nem is jártam az illető lánnyal, csak jóba voltunk, mégse tudom kiverni a fejemből, pedig másfél éve nem beszéltem vele. azóta az összes lányt hozzá mérem, és senki se tudta-tudja felvenni vele a kesztyűt. hiába... én lefoglalom magam tanulással, sporttal és egyéb elfoglaltságokkal. ez van.
2010. dec. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Közhely, de az idő majd megoldja. Csak valakinek több időre van szüksége. Barátnőm is egy évig "gyászolta" a kapcsolatát. Neki ennyi kellett,hogy tovább tudjon lépni. Azóta már boldog feleség!:) Szóval hidd el, jönni fog valaki!
2010. dec. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

*Az emlékekbe vagyok szerelmes sajnos.


Az emlékekhez viszont nem mehetsz feleségül, nem szülhetsz nekik gyereket. Ehhez hús-vér férfi kell.


Nem kell elfelejtened sem a pasit sem az emlékeket, csak meg kell értened, hogy az a múlt, és majd más lesz a jelen/jövő.


SENKI nem lesz ugyanolyan (jó), mint ő volt, MÁSKÉPP lesz jó. Nincs két egyforma ember, nem lehet összehasonlítgatni. Neked hogy esne, ha valaki folyton az exével mérne össze?


Nem hiszem, hogy egy hűtlen, (meg)csaló pasinál nem találsz jobbat... Mert ha ez így van, akkor te is egy önbizalomhiányos, önsorsrontó nő vagy. Ezen pedig egy új pasi sem tud változtatni, csak te magad.

2010. dec. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ugyanígy voltam vele. szedtem a sátorfámat és elvállaltam egy au-pair munkát külföldön. ott aztán annyi az új (siker)élmény, barátság, pozitív visszajelzés, önbizalmad is nő h miket meg nem tudsz csinálni
2010. dec. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!