Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálnátok erre? Anyósbaj

Mit reagálnátok erre? Anyósbaj

Figyelt kérdés

A szituáció az, hogy a férjemnek holnap lesz a születésnapja, ezért úgy döntöttem meglepem a kedvenc ételével, tejfölös hagymás hússal. Ez eléggé bonyolult úgy gondoltam, ma elkészítem a mártást és a húst, holnap meg míg alszik (este 6 tól reggel 6ig dolgozik) berakom a főtt krumplival együtt a sütőbe és kész lesz mire felkel.

Anyósnak előadtam vásárlas után, hogy ezt készítem, erre kijelenti, hogy megveszi a hozzávalókat, csak csináljak sajtos húst, mert az a pasija kedvence.

Mondom neki, hogy a Petinek(pasijának) múlt hónapban volt a szülinapja, akkor az volt amit ő szeret. Továbbá a Laci(férjem) nem szereti a sajtot. Erre a válasz: de megeszi.

Mondom azért az mégis bunkóság, hogy olyan kaját csinálok a szülinapján amit nem szeret. Erre bólogatott, és bement a szobájukba. Már kész voltam a mártással mikor kijött, hogy ő holnap akkoris csinál a pasijának amit szeret, szóval kelljek fel korán, mert neki is kell a sütő. Mondtam hogy jó rendben, nekiálltam elpakolni, visszaléptem a konyhába az olajért és azt látom, hogy teleönti sóval a mártást és nyúl a kanálért. Vagy két marok sót beleöntött. Rákiáltottam hogy ne keverd meg, mire lecsapta a kanalat és beviharzott a szobájába. Hozzáteszem éppen eléggé fűszeres volt, így is alig tudtam kiszedni azt a rengeteg sót amit beleburított.


2010. dec. 10. 21:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szánalomból hazudhatnátok neki azt, hogy valójában nem tudsz főzni.
2010. dec. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Nem, tudok főzni, éppen az a baja, hogy a fiának jobb az enyém.
2010. dec. 11. 09:36
 23/23 anonim ***** válasza:
Ez az. Ha a főzés miatt így összeomlik, hagyd meg ebben a hitében, esetleg kérd meg, hogy tanítson.
2010. dec. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!