Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálnátok erre? Anyósbaj

Mit reagálnátok erre? Anyósbaj

Figyelt kérdés

A szituáció az, hogy a férjemnek holnap lesz a születésnapja, ezért úgy döntöttem meglepem a kedvenc ételével, tejfölös hagymás hússal. Ez eléggé bonyolult úgy gondoltam, ma elkészítem a mártást és a húst, holnap meg míg alszik (este 6 tól reggel 6ig dolgozik) berakom a főtt krumplival együtt a sütőbe és kész lesz mire felkel.

Anyósnak előadtam vásárlas után, hogy ezt készítem, erre kijelenti, hogy megveszi a hozzávalókat, csak csináljak sajtos húst, mert az a pasija kedvence.

Mondom neki, hogy a Petinek(pasijának) múlt hónapban volt a szülinapja, akkor az volt amit ő szeret. Továbbá a Laci(férjem) nem szereti a sajtot. Erre a válasz: de megeszi.

Mondom azért az mégis bunkóság, hogy olyan kaját csinálok a szülinapján amit nem szeret. Erre bólogatott, és bement a szobájukba. Már kész voltam a mártással mikor kijött, hogy ő holnap akkoris csinál a pasijának amit szeret, szóval kelljek fel korán, mert neki is kell a sütő. Mondtam hogy jó rendben, nekiálltam elpakolni, visszaléptem a konyhába az olajért és azt látom, hogy teleönti sóval a mártást és nyúl a kanálért. Vagy két marok sót beleöntött. Rákiáltottam hogy ne keverd meg, mire lecsapta a kanalat és beviharzott a szobájába. Hozzáteszem éppen eléggé fűszeres volt, így is alig tudtam kiszedni azt a rengeteg sót amit beleburított.


2010. dec. 10. 21:51
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Itt már azon is volt sértődés, hogy a férjem jobban szereti a főzömet, mint az övét.

Ki is jelentette hogy a férjem csak bókol nekem, mert olyan nincs hogy egy húszéves őt lefőzze.

Ezt a receptet pedig kifejezetten gyűlöli, mert ezt készítettem mikor a férjem kijelentette a fent leírtakat.

2010. dec. 10. 22:09
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Költözzetek külön, különben megkeseríti az életeteket és ezért fog a lehet, hogy amúgy megfelelően működő házasságotok tönkre menni.

A kor előrehaladtával a természete csak rosszabb lesz.

2010. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
56%

Én azt nem értem, hogy te és itt sokan mások miért nem veszitek fel a harcot?

Első dolgom lenne ott kicseszni vele ahol tudok. Kávét az ágyába, borsot a papírzsepijére, hadd tüsszögjön és egyebek. Hogy bírjátok ki???

2010. dec. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
61%
Mert akkor anyós szintjére süllyedne.
2010. dec. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Én a zuhanyrózsába tennék húsleves kockát. De csak elméleti szinten. Mi is azt használjuk.
2010. dec. 10. 22:35
 16/23 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy süllyedne a szintjére. Ezek nem olyan dolgok, amik miatt lesüllyed valaki. Ha hangosan anyáznák és köpködnék egymást azt mondanám okés, de könyörgöm, ez a húsleveskocka is pl. baromi jó ötlet, sima bosszantás. Én nem bírnám ki, pedig most nem egoból mondom, nem vagyok egy buta nő, de ok nélkül ne szórakozzon velem senki, főleg úgy, hogy megbántja a férjemet.
2010. dec. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

Hűű most úgy elképzeltem ezt a húsleveskockát...:D

Zuhany után a pasija meg félálomban nyalogatná a karját, hogy nyami, nyami...:D meg követnék a kutyák:DDD

2010. dec. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
60%

Azt javaslom, mondj a kedves anyósnak egy viccet.

Például ezt:

- Mit kell csinálni az anyóssal, ha elalszik?

- ???

- Meggyújtani újra!


Puszilom őket egyébként. Nem tudok hozzászólni a témához.

14/L

2010. dec. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Vagy a sajtos húst vállalhatnád át, hogy hasonló módon tönkretedd.
2010. dec. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
59%
Egyébként a férjed is vigyázhatna, h mit mond az anyja előtt. Pl. ez a te főztöd jobb, mint anyámé, egyértelmű, h anyóspajtinak nem esett jól. Persze ez még nem ok arra, h így kiszúrjon veled, de azért érted...
2010. dec. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!