Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátom bátyjának...

Mit vegyek a barátom bátyjának karácsonyra?

Figyelt kérdés
azért szeretnék neki venni ajándékot mert tudom hogy én is kapok tőle, és milyen az már ha én nem adok neki semmit .csak nem tudom mit vehetnék neki.őt nem annyira ismerem.
2010. dec. 10. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy AXE tusfürdőt.
2010. dec. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
AXE spray :D
2010. dec. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vagy az első kettőt egyszerre! :D
2010. dec. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Barátoddal közösen vegyetek neki valamit, nem túl nagy dolgot, és vmi általánosat, bárkinek adhatót, mint pl a tusfürdő, de az szerintem azért kicsit gáz...akkor már inkább egy egész csomagot-arcszesz, tusfürdő,...
2010. dec. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igen jó ötletek csak az a baj hogy a húga is ilyen csomagot vett neki és nem szeretnék ugyanolyat venni.
2010. dec. 10. 18:48
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy flakon hajhabot vagy hajzselét, hogy be tudja lőni a séróját.
2010. dec. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor egy könyvet, CD-t, vagy DVD-t, ha nagyjából tudod, mi érdekli
2010. dec. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A CD jó ötlet.Vagy vegyél neki egy üveg piát,egy doboz csokit,kedvenc parfümjét,mozijegyet,egy sálat+kesztyűt,egy jó könyvet.
2010. dec. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Könyvet (vmi regényt, vagy olyan témában, amit szeret), bort, vmi spécibb/mintás öngyújtót, sálat...
2010. dec. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld valahogy viccesen elütni a dolgot. Mi a srác hobbija? Vagy mi a legjellemzőbb tulajdonsága? Pl ha infós, közgazdász, matematikus vagy akármi, akkor vehetsz neki egy ilyet vészhelyzetre:

[link]

2010. dec. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!