Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha érzem hogy...

Mit tegyek ha érzem hogy becsap a párom? Szeretem és bánt hogy nem öszinte velem. Nem felelek meg neki ez a baj. Miért a szépeknek áll a világ?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 09:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
igen.meg ha valahova akarok menni kajalni akkor ettől hizunk stb. meg példázoskodik ki milyen jol tartja magat. meg az eves csak pótcselekves meg ilyenek. hát elmondom én már fogyoztam ezerrel lefogytam de nem tüntem vekonynak. ja és házasság elött nem voltilyen.
2010. dec. 10. 11:44
 12/14 anonim ***** válasza:
Pótlék vagy neki,amúgy meg nem lehet szeretni azt aki önmagát nem szereti,csúnyának tartod magad,nincs önbizalmad,amúgy mi a tökért mentél hozzá?
2010. dec. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A házasság előtt azért nem volt ilyen mert azt hitte exel vége,és majd te veled elfelejti őt,de nem tudta ,és most ha rád néz,mindig azt látjha hogy na itt ez a teher a nyakamon...
2010. dec. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
azert mentem hozza mert szeretem
2010. dec. 10. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!