Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha érzem hogy...

Mit tegyek ha érzem hogy becsap a párom? Szeretem és bánt hogy nem öszinte velem. Nem felelek meg neki ez a baj. Miért a szépeknek áll a világ?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 09:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Értékeld magad annyira, hogy nem hagyod magad, ha nem szeret eléggé menjen a francba!Te meg keress mást, mert ha gyereketek lesz még jobban bonyoldni fog az ügy..

és biztos vagyok benne, hogy létezik olyan ff akinek te kellesz és csak te!!!!26/N

2010. dec. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
házasok vagyunk már akkor becsapott mikor elvett
2010. dec. 10. 10:06
 3/14 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele a gondodat! De ha tudtad,hogy becsap,akkor miért mentél hozzá! Lehet,hogy csak baképzeled magadnak,hogy nem szeret és becsap.
2010. dec. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Megcsalt?Vagy hogy csapott be?Szerelemet hazudott, vagy kihasznál?És miért nem felesz meg neki?Nagyon sok itt a kérdés, mondj egy kicsit többet!
2010. dec. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
könnyű mondani, meg nem tudom mi köt hozzás még a házasságon kivül..de ha ugy érzed nem szeret és nem tudjátok megbeszélni, akkor neked is jobb ha elváltok nem?hosszu az élet, hogy boldogtalan legyél,,,,nem?
2010. dec. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
szerelmet hazudott. én meg szerelmes voltam vagyok belé. az exét szereti csak ő azt hitte nem jön vissza. aki olyan gyönyörű. én meg...csak ez számit neki a külső.boltokban is ha jol nez ki az elasó el van ájulva tölük.
2010. dec. 10. 10:35
 7/14 anonim ***** válasza:
válj el tőle. igazából ha tudod hogy milyen, akkor miért szereted még? azt hiszem nem benne van a hiba...
2010. dec. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Te magad sem értékeled magad, hogy várod el tőle.

Ha értékelnéd, nem foglalkoznál vele, mennyivel szebb (vagy nem szebb) a másik.

És nem lennél egy olyan férfival, aki nem szeret, hanem keresnél olyat, aki szeret és megbecsül. Akkor is, ha házas vagy. Az jobb, hogy becsap és más után vágyik (előbb-utóbb meg is csal, ha így van), mintha elválasz? Így se, úgy se lesz tesz boldoggá, de ha megszabadulsz tőle, van esélyed, hogy lesz normális kapcsolatod.


Mellesleg az, hogy szerelmet hazudott, nem csak az ő hibája. A tied is - hogy elhitted. Rá kellett volna jönnöd, hogy te csak azért kellesz, mert nincs a ló. Ilyen pasival meg nem kezdünk, pláne nem megyünk hozzá feleségül.

2010. dec. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a szépség többnyire pénz kérdés. van az a pénz, amiből belőled is kihozhatják a legszebbet. ha meg nincs akkor fogadd el magad.
2010. dec. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért ragaszkodsz hozzá, miért gyötröd magad? Mert félsz, hogy nem találnál mást? Hidd el ennél csak jobbat találhatsz. Remélem gyereketek még nincs.. Gondolom neked is beszólogat, megjegyzéseket tesz...
2010. dec. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!