Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi értelme az...

Szerintetek mi értelme az életnek, ha kb egyik napról a másikra éltek, kuporgattok, a párotok már nem tesz boldoggá és nem juttok egyről a kettőre? 27L

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 09:54
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Ha már most nem szeretitek egymást igazán, akkor nincs értelme együtt maradni. Egy szebb lakásért meg végképp nem, mert ha azért maradsz akkor joggal érezhetné, hogy csak kihasználod. Valamit vagy találjatok ki a kapcsolatotokért, vagy fölöslegesen vagytok együtt. Mert ha egyszer gyereketek lesz, azt tudni kell, hogy az soha nem hoz össze két embert. A gyerekvállalás a házasság legnagyobb próbatétele. S ha már most sem működik és magányos vagy, akkor gyerek mellett ez csak hatványozódna. S a kapcsolatot egy szép új lakás sem tudja megmenteni. Csak te, illetve ti. Lehet, hogy nincs jövőtök együtt.
2010. dec. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
de csak a lakás miatt nem akarok velemaradni..nem tudom mit csináljak
2010. dec. 10. 10:23
 13/26 anonim ***** válasza:
Én abban hiszek, hogy minden életnek van értelme. Nem véletlenül születünk erre a világra. Talán a sors, így tesz próbára bennünket, látni akarja, hogy mire vagyunk képesek, tudunk-e küzdeni a céljainkért. Hogy milyen eszközzel, az persze más kérdés, hisz nem vagyunk egyformák. Így derül ki, ki az, aki méltó az életre, életben maradásra. Aki nem, feladja.
2010. dec. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
A mhelyeken olyan keveset fizetnek, hogy lassan az élet értelme arra korlátozódik, hogy életben maradjunk és legyen hol laknunk, a boldogság vagy szerelem már nem fér bele....
2010. dec. 10. 10:29
 15/26 anonim ***** válasza:
MINDEN a te kezedben van. Az, hogy kivel élsz együtt, hogy milyen munkahelyed van, hogy mennyire jó az életed. Ha szereted a párod, akkor leülsz vele és beszélsz, hogy te ezt így tovább nem akarod, és ezen meg ezen változtatni KELL. Ha ebben benne van a párod, akkor adsz magatoknak x időt, hogy elinduljatok felfelé. Ha ez nem megy, összeszeded magad, veszel egy nagy levegőt és belevágsz az új életbe és küzdesz. Lehet, hogy egy darabig még ennél is nehezebb lesz, de ha igazán akarod, akkor el fogod érni a célod és boldog leszel, de semmi nem megy egyik pillanatról a másikra, türelmesnek kell lenni és tenni, tenni. Vagy maradhatsz benne az ellaposodott, szürke jelenlegi életedben.
2010. dec. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Én 31 vagyok, van egy fiam és ugyanígy érzek. Egyedül vagyok, nincs munkám, albérletben lakom, fogalmam sincs, hogy miből fogom fizetni, munkalehetőség a környéken nulla. A gyerek miatt túlzottan nem is ugrálhatok. Szar minden, pénzem és időm a gyerek mellett nincs, hogy ismerkedjek, fogalmam sincs, hogy hova jutok így. Persze a gyerek miatt nem adhatom fel, de milyen élet ez így, hogy neki sem tudom megadni amit szeretnék???? 31/N
2010. dec. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Nem akarok túl intimet kérdezni de azért nincs szex mert ő nem is próbálkozik? Vagy egyikötök sem akarja? Nekem is egy ilyen pasi kéne aki nem akar szexeli.
2010. dec. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Mi sem élünk nagy lábon, sőt nagyon-nagyon picikén tengődünk. Viszont az anyagiak nem adtak még okot a boldogtalanságra. Aggodalomra igen, de ettől még nem kell felkötni magunkat.13 év után is jól működik a kapcsolatunk, ha úgy érezzük laposodik a mókuskeréktől akkor teszünk érte, hogy jobb legyen. Nem engedhetjük meg magunknak, hogy depizzünk, főleg három gyermekünk mellett. A férjemmel minimálbér mellett sem gondoljuk, hogy car az élet. Tény, hogy könnyebb lenne többől, nagyobb lakásban, de nekünk kisláb, kislakás jutott. Hát kihozzuk belőle a maximumot. S ha nem futja nyalókára a gyerkőcök nyalogatnak égetett cukrot. S ha nem futja vidámparkra, nagyokat kirándulunk, zsíros kenyérrel a hátizsákban. Szerintem nem az a lényeg, hogy sok mindenünk legyen, hanem az, hogy amink van azt tudjuk-e értékelni. Ha mindig többre, másra vágyunk, akkor soha nem lehetünk boldogok. A boldogság belülről jön.
2010. dec. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Nagyon sok értelme van az életnek, de az ahogyan most éltek, az semmi képen sem tartozik bele.

Csak vagytok egymás mellett megszokásból, meg talán azért, hogy mégse egyedül kelljen este lefeküdni, de még szex sincsen, szóval teljes társas magány, és még ehez jön a kuporgatás, lemondás, semmi pozitívum.Azokon csodálkozom, akik ezt x évig bírják.És ez az ingerszegény környezet kihat a mindennapokra, egyre depresszívebb vagy, és így persze, hogy felteszed a kérdést, amit kiírtál.

Ebből a kapcsolatból ki kell lépni, és az egész környezetből is.Remélem azt te is belátod, hogy ezek NEM normális gondolatok, és NEM normális élet senki számára, főleg nem 27 évesen.Keresni kell új célokat, új kapcsolatot, olyat, ahol két ember előre löki egymást, együtt viszik véghez a kitűzött célt, és nem visszahúzó erő a másik számára.Vagy csak langyos állóvíz.


Nekem egy férfi ne töltse fel a telefonomat ha lemerül, képes vagyok én erre, ne is főzzön, azt is megcsinálom, de legyen F É R FI, minden téren, nézzek fel rá, bízzak benne, lássam benne a gyermekeim apját, legyen biztos egzisztenciája, legyen hűséges, stb, amitől férfi a férfi.Én ezt hála istennek meg is találtam.

Cselekedni kell minél hamarabb.Új állást keresni, új lakást, másik kapcsolatot, mert így elmennek az évek a semmire, és mindig csak egyre rosszabb lesz, és akkor már nehezebb lesz kimászni a gödörből.

2010. dec. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

10:41-es!

Igen, a párom sosem kezdeményezi a szexet, békésen elvan mellettem, amig pl tvzek ő netezik, uátna is nezetik, sőt reggel munkaába menet előtt is netezik...

Havonta jó, ha egyszer van szex..nem megcsalós tipus, nyugodt, kissé gyermeteg...

2010. dec. 10. 10:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!