Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi értelme az...

Szerintetek mi értelme az életnek, ha kb egyik napról a másikra éltek, kuporgattok, a párotok már nem tesz boldoggá és nem juttok egyről a kettőre? 27L

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 09:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Az, hogy még mindig nyitott előtted a lehetőség, hogy változtass!!
2010. dec. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
ugyanezt érzem. szerintem semmi.én már egyre depisebb vagyok. nincs egy meleg kabátom, a férjem a karácsony sem érdekli.neki minen jo ő elvan tejen meg kenyéren és azért jutottunk ide mert ő a tesójának adta a pénzét 5 milliót.mi meg egyszobas minigarzonban nyomorgunk de szerinte jöjjön a baba. szóval a nyomorgasnal már csak az a rosszabb hogy ő komolyan azt gondolja bele lehet szülni ebbe a létbe egy babát. aztán hajléktalanok lennénk vagy ki tudja. szóval semmi értelme nincs igy az életnek
2010. dec. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
77%
Egyetértek az elsővel! - most még változtathatsz, nincs gyerkőc, fiatal vagy... ennél csak jobb lehet, hidd el már az is sokat dob az életeden, ha mersz változtatni!
2010. dec. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy abban a pillanatban semmi, de ha másnap megrázod magad lehet találsz másik megoldást, lehetőséget, életcélt, pasit. Én biztos pattannék a párom mellől, ez volna az első, mert elsősorban szerintem ez tesz tönkre téged. Felírom egy lapra a bajaimat, és szép lassan oldom meg őket, ami kész kihúzom. Írd fel egyik oszlopba a rosszat, másikba a jót, vagy ha nincs ,amit szeretnél. Meglátod könnyebb mint gondolnád.
2010. dec. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%

sorstársak vagyunk... én ugyanebben a helyzetben vagyok és még a korunk is megegyezik... :)

anyagilag katasztrófa helyzetben vagyunk, páromnak több hitele is van, nekem is van sajnos egy. alig bírjuk fizetni. a hónap utolsó napjaiban már enni sem tudunk, csak vajas kenyeret. szóval megértelek... és sajnos a kapcsolatunk is megsínyli, én sem vagyok boldog mellette. bár már mi együtt vagyunk több éve, de valahogy minden más. lehet, hogy az anyagiak miatt, lehet, hogy meguntuk egymást, nem tudom.. a munkahely szörnyű, a fizetés kevés, semmire sem elég. szóval nagyon nehéz.... már mindent eladtunk, amit csak tudunk, már mindehol spórolunk. nem járunk sehova, stb. nagyon boldogtalan vagyok. azt hittem, ilyen idősen már majdnem minden meglesz, ami fontos, és jöhet a gyerek... és most? örülök, ha tudok mit enni.... én arra jutottam, hogy ezt az évet kihúzom így, ahogy van, aztán januártól teljes fordulat. keresek munkahelyet valahol máshol, másik városban, a párom vagy jön utánam, vagy nem.... az majd alakul magától. úgyhogy nekem ez a tervem. én is sokszor tanácstalan voltam, vagyok, de aztán mindig mindennek a jó oldalát nézem. pl. hogy itt a lehetőség arra, hogy változtassak. nem köt ide semmi (se ház, se gyerek). úgyhogy mehetek a nagyvilágba. és még most megyek, amíg megtehetem. szóval te is ülj le, gondolkozz, hogy mit szeretnél. kezdj el nézegetni lehetőségeket. pl melóhelyeket, városokat, akár azt is, hogy hol vannak barátok, rokonok és oda már könnyebben mész, ha van aki segít keresni albit vagy bármi ilyesmi. az érzéseidről meg beszélj a pároddal és meglátod. próbáljatok meg változtatni rajta. ez nagyon nehéz, de muszáj.. különben eltelik még pár év csak így, és már azon kapod magad, hogy 30 elmultál, se kapcsolat, se gyerek, se boldogság.... én ezt tudom mondani. és ne csüggedj, keresd a lehetőségeket! 27/N

2010. dec. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
kb szrt se keresek, és igy még szülni sem merek, hogy nincs megfelelő anyagi hátterem, a párommal inkább békésen eléldegélünk egymás mekllett, egyfolytában netezik..modellek, külföldi bloggerek eblapjait nézi, hogy miket írnak...én korántsem vagyok olyan tökéletes mint azok a nők
2010. dec. 10. 10:08
 7/26 anonim ***** válasza:
semmi. a szex sem müködik már?
2010. dec. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

viszont ha merül a telom töltőre teszi, reggel betesz i a táskámba, mert hajlamos vagyok otthonhagyni, este sokszor csinál apróbb vacsorát..vannak jó tulajdonságai de a szex az nincs köztünk, el lehet éldegélni igy egy életet, békésen, egymás mellettt, csak van értelme?

Általa beköltözhetnék egy szebb lakásban is..talán

2010. dec. 10. 10:10
 9/26 A kérdező kommentje:
mert az anyukáják örököltek...és abból vennének egy sokkal jobb környéken lakást a fiúknak...
2010. dec. 10. 10:14
 10/26 anonim ***** válasza:
nálunk sincs sex, csak úgy eléldegélünk mi is. nekem több ismerősöm is van, aki így él mint te, ők elvannak. úgy vannak vele, hogy megszokták ezt az életet, van egy életük, ami nem az igazi, de van aki mellettük van. én is így vagyok ezzel, de én már eldöntöttem, hogy változtatok mindenen. a munkahelyen, a sulin, a családon, új hely, új munka, új kapcsolat, új barátok. nehéz lesz ezt így a 30-hoz közel, de inkább most, mint esetleg 45 évesen boldogtalanul újra mindent. csak egy kis lökés kell és kész. én a helyedben leültetném a páromat, hogy mi bánt, mi nem jó és ő hogyan érez. aztán majd meglátjátok...
2010. dec. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!