Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért lehet távolságtartási...

Ezért lehet távolságtartási végzést kérni? (anyósbaj)

Figyelt kérdés

Anyósomat látogattuk meg délután, és a férjem Anyócaként emlegette a mostohaanyját, mire anyósom nekiállt ordítozni, hogy: ő nem az anyád!!!!

Mire a férjem tárgyilagosan kijelentette, hogy miután 8 évig úgy nevelte, mintha az édesfia volna, megérdemli, hogy anyának nevezze.

Ekkor az anyja nekiállt orgenyálni, hogyha ő ezt így gondolja, akkor takarodjunk a b.p.ba, mi nyugodtan távoztunk, de az anyós az ötödikről ledobott egy pár acélbetétes csukát, amit a férjem az ő pasijának adott, úgy hogy majdnem a két hós babám kocsijába esett, de a férjem ráhajolt így őt kólintotta fejbe.

Rögtön hazamentünk, és alig vetkőztettem le a gyereket, már csengett a kapucsengő(anyós) Hogy sajnálja, ne haragudjunk stb stb. Mikor a férjem kissé keményen megmondta hogy nem óhajt vele találkozni többet, jött az ordítás, hogy mi úgyse fogjuk felnevelni a kislányunkat, hogy én egy idegbeteg állat vagyok aki vízbe akarja folytani a gyerekét, ránkküldi a gyerekvédelmet, hogy inkább megöl engem mintsem én öljem meg őket. Mindez azért mert a szüleim halála után depressziós lettem, és antidepresszánsokat szedtem, de már kilábaltam belőle.

Látleletet lehet kérni a férjem feje miatt és a fenyegetőzésekért? Nagyon félek, mert a férjem folyamatos műszakban dolgozik, és a lépcsőházban ismerik, lehet hogy valaki beengedi.


2010. dec. 8. 16:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen, a férjem éjszakára ment dolgozni, anyós hajnali kettőkor(!!!) újra kapuzott, könyörgött, hogy engedjem be, ismétlem hajnalli KETTŐKOR!!!! Mikor nemet mondtam, jöttek a szidalmazások, de erre kamuztam, hogy a telefon egy magnóhoz van kötve és ha nem száll le rólunk feljelentem életveszélyes fenyegetésért és rágalmazásért, és ha nem megy el most rögtön kihívom a rendőrséget, erre felcukkolt hogy úgyse. Kihívtam. Elmondtam a diszpécsernek, hogy mi a helyzet, húsz percen belül ott volt egy járőr, mire anyós elszaladt... A férjem ma is éjszakára megy, már előre görcsölök. (Nem tudom hogy kell kikapcsolni a kaputelefont, de a hangszórót leragasztottam leukoplaszttal...)
2010. dec. 9. 22:14
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp vedd fel ezeket a beszélgetéseket ha próbálkozik! Ha ennyire kifordult magából akkor mindenképp jól jön majd ellene. Nem lehet megoldani, hogy egy ismerősötök ilyenkor nálatok aludjon? Barátnő vagy tesód, rokonod? Tanunak is jó s te is megnyugodnál, hogy nem egyedül vagy. Tényleg hívjatok valami jóbarátot mikor egyedül vagy a gyerekkel, beszélj erről a férjeddel.
2010. dec. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia, azóta mitörtént veletek? Anyós diliházban van már? Esetleg elköltöztetek? TÉnyleg remélem megoldódott. írj kérlek
2010. dec. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!