Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az esetről? Szerintem a pasim részéről nem volt fair amit csinált

Figyelt kérdés

lány vagyok, pénteken lesz a szalagavatóm.

és jön a 7fős családom és barátomat is meghivtam

beszéltünk 2napja telón arról, hogy a családom akar egy vacsorát NÉLKÜLEM, mert én a végzős osztályokkal és a tanárokkal vacsorázok ahogy illik, nemis bánom.

Kérdeztem pasimat akar-e apámékkal menni enni nélkülem, aztmondta NEM, MERT NÉLKÜLEM NEKI OTT SEMMI KERESNIVALÓJA ÉS NEM AKAR NÉLKÜLEM OTT ÜLNI, MERT HÜLYÉN ÉREZNÉ MAGÁT ÉS EZ ÍGY NEKEM SE LENNE JÓ MEG NEKISE.

Aztmondtam oké. itthon leadtam az infot, hogy ne várják ő nem megy.

erre ma átjött pasim és apám kérdezi tőle, hogy "jössz velünk vacsorázni?"

erre barátom mondja "igen menni fogok"

És mondja apám hogy dehát én aztmondtam hogy nem jön a paism, és kb totál ugy jött le a dolog mintha az egész sztorit én találtam volna ki magamtól csak hogy a pasim ne érintkezzen a családommal.

totál hazugságba maradtam.

barátom meg annyit mondott hogy "jaa, hát ezt mégse beszéltük még át igy ketten..."

nagyon begurultam rá.

nekem volt már olyan pasim aki szószerint apámhoz jött át nem hozzám és tövig b*nyalt neki...elég rossz emlékeim vannak erről.

És még barátom volt megsértődve, hogy akkor ő ezek után elsem jön a szalagavatómra.

Mondom tudodmit? nemis kell.

Most apámnak miért nem tudott nemeet mondani ahogyan először mondta nekem???


2010. dec. 8. 14:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én már azt se értem, miért tart vacsit a családod a te szalagavatód alkalmából nélküled? Nálunk a ballagás után volt a családi vacsora egy kis ünnepséggel és kész. Persze ti tudjátok, ahány ház, annyi szokás.

Azon én nem sértődnék meg, ha a párom először visszamondana egy családi ünnepséget, aztán mégis eljönne rá, bár ez tényleg kicsit furcsa megoldás volt a részéről, de szerintem ha apukádnak őszintén elmondod, hogy is zajlott a dolog, nem hiszem, hogy azt hinné, hazudsz, vagy megharagudna. Elég csúnya is lenne, ha nem a saját lányának hinne.

A legjobban viszont azt furcsállom, hogy a barátod elmegy nélküled a családoddal megünnepelni a te szalagavatódat. Érdekes szokások, az biztos.

Mindenesetre olyan véresen nagy baj nem történt, béküljetek ki inkább!

2010. dec. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Eyen ne akadj ki. Nem ;ri meg. Itt ot is meglehet erteni es teged is. Gondolkodj,talan nem akart kellemetlenseget a csaladoddal,inkabb bevallalja meg ha nincs is kedve hozza.
2010. dec. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Csak ennél több bajotok ne legyen egymással. :))))
2010. dec. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

beszéltem vele... aztmondta, hogy ő nemtud rajtam kiigazodni, mert csak nekem akart jót.

és azthitte nekem azzal teszi a legjobbat ha elmegy a családommal, de bevallotta hogy nagyon nem lett vna kedve hozzá, csak azthitte én erre vágyom és a kedvemre akart tenni.

de aztmondta szalagavtón tisztázza magát és megmondja fateromnak hogy ő nem megy, úgy döntöttünk hogy majd kettesben elmegyünk szombaton vacsizni.


anyámnak meg szoltam arról hogy elég fura hogy nélkülem akarnak vacsorát erre lehordott minden bunkónak meg hogy nekem ehhez semmi közöm, meg hogy engem ez mit érdekel:O

hát végülis csak az ÉN estémről van szó...

2010. dec. 8. 18:36
 15/15 anonim ***** válasza:
A barátod tök éretlen. Ha nem látja, hogy azzal, ahogy viselkedett, mi a baj, jobb, ha ejted. Nem az a gond itt, hogy meggondolta közben magát, hanem az, hogy hazudozott össze-vissza arról, hogy ilyet neked nem is mondott, hogy nem menne... mennyivel máshogy vette volna ki magát a dolog, ha elmondta volna, hogy akkor, amikor veled beszélt, még úgy volt, hogy nem jön, de most mégis jönne. Ez azért gáz, hogy ennyire szarban hagy a családod előtt, mikor nem te kavartál, hanem ő. Kell neked ilyen drámázás később a kapcsolatodba? Ugye, hogy nem...
2010. dec. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!