Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az esetről? Szerintem a pasim részéről nem volt fair amit csinált

Figyelt kérdés

lány vagyok, pénteken lesz a szalagavatóm.

és jön a 7fős családom és barátomat is meghivtam

beszéltünk 2napja telón arról, hogy a családom akar egy vacsorát NÉLKÜLEM, mert én a végzős osztályokkal és a tanárokkal vacsorázok ahogy illik, nemis bánom.

Kérdeztem pasimat akar-e apámékkal menni enni nélkülem, aztmondta NEM, MERT NÉLKÜLEM NEKI OTT SEMMI KERESNIVALÓJA ÉS NEM AKAR NÉLKÜLEM OTT ÜLNI, MERT HÜLYÉN ÉREZNÉ MAGÁT ÉS EZ ÍGY NEKEM SE LENNE JÓ MEG NEKISE.

Aztmondtam oké. itthon leadtam az infot, hogy ne várják ő nem megy.

erre ma átjött pasim és apám kérdezi tőle, hogy "jössz velünk vacsorázni?"

erre barátom mondja "igen menni fogok"

És mondja apám hogy dehát én aztmondtam hogy nem jön a paism, és kb totál ugy jött le a dolog mintha az egész sztorit én találtam volna ki magamtól csak hogy a pasim ne érintkezzen a családommal.

totál hazugságba maradtam.

barátom meg annyit mondott hogy "jaa, hát ezt mégse beszéltük még át igy ketten..."

nagyon begurultam rá.

nekem volt már olyan pasim aki szószerint apámhoz jött át nem hozzám és tövig b*nyalt neki...elég rossz emlékeim vannak erről.

És még barátom volt megsértődve, hogy akkor ő ezek után elsem jön a szalagavatómra.

Mondom tudodmit? nemis kell.

Most apámnak miért nem tudott nemeet mondani ahogyan először mondta nekem???


2010. dec. 8. 14:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Én eleve nem értem, miért kell szalagavatós családi banzáj az ünnepelt nélkül. Tök gáz az egész.
2010. dec. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Lehet időközben meggondolta magát. Ne szekáld emiatt, örülj hogy a családoddal lesz....
2010. dec. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs is ilyen szalagavató után, csak ballagás után. Egyébként nem értem, a te szalagavatód alkalmából ünnepelnek nélküled? Ennek semmi értelme. Akkor ne azon az estén tartsák, amikor a többi osztállyal és a tanárokkal vacsorázol. Vagy ez mi, ez milyen szokás? Nélküled mit ünnepelnek? Barátod meg tipikus pasi, biztos félt apukádtól, hogy mérges lesz, amiért nem akar menni.
2010. dec. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi!!!!

Ezen még nem kel ennyire besértődni.

Lehet inkább apádnak nem merte a szemébe mondani, hogy nem megy velük. Neked meg azt, hogy beszart apád kérdésétől. :)

Ezernyi oka lehet, biztos nem félre akart vezetni, vagy hülyét csinálni belőled, csak rosszul jött ki, te meg rosszul reagálod le. Meg ő is.


Ilyen estekben, amikor már halványan látszik, hogy konfliktus lehet belőle, én csak nagyon egyszerű és rövid válaszokat szoktam mondani a szüleimnek, nem ecsetelgetem, hogy miért is nem akar jönni, vagy valami. Okulj belőle, és legközelebb ne avasd be őket nagyon nem jön, nem tud, dolga van, még gondolkodik, stb. Általában ezekkel én meg szoktam úszni. Pedig 11 éve vagyok a párommal, és ő akkor se nagyon jön a családi rendezvényekre, ha ott vagyok. :DDD

2010. dec. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

ja,...


igen nagy ökörség a család részéről, hogy az "ünnepelt" nincs jelen, mert ő máshol kajál :D már elnézést


ezt az egész hülyeséget a családnak köszönd, ne a barátodnak :D

2010. dec. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
lehet arról van szó, hogy tényleg kellemetlenül érezné magát nélküled eztért mondta hogy nem megy, viszont mikor apukád rákérdezett nem merte azt mondani hogy nem megy. szerintem ebből azért ne csinálj olyan nagy ügyet.
2010. dec. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is furcsa,hogy szalagavatót ünnepelnek az ünnepelt nélkül.Ilyet még nem hallottam :O


A helyedben nem vállaltam volna fel a közvetítő szerepét,megmondtam volna apasimnak,hogy van egy ilyen vacsi ha gondolja jöjjön el.Ha nálunk lesz akkor meg beszélje meg apukával.A barátnője vagy nem a postás.Sztem magadnak okoztad a bajt.


22/L

2010. dec. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Sztem jobb ha inkább a ballagásra terveztek.

Szalagavató tudod nálam miből állt annyiból h itthon aludtam.

Még muterék se tudták h szalagavatóm lenne.

18/F

2010. dec. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem akart elmenni nélküled. Nem akart ellentmondani apádnak sem, mert nem akarta megbántani. Erre most te esel neki. Nem hozol neki szerencsét. Legjobb, ha szakítotok. Legalábbis neki, ezek alapján...


Szóval, ha apáddal van bajod, ne a pasidon verd le, mert a végén egyedül maradsz. Ennyi.

2010. dec. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
most mit fújod fel ennyire a dolgot? komolyan egyre több ilyen kérdés van ezen az oldalon, aztán sírtok hogy megcsalt vagy otthagyott a pasitok. Lányok picit lazábbak legyetek már. Úgy rágörcsöltök mindenre
2010. dec. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!