Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ajánéknak...

Szerintetek milyen ajánéknak örülne egy 40 év körüli férfi?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Sör, masnival :D
2010. dec. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20 éves bögyös masnival...
2010. dec. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a rendes válaszokat........
2010. dec. 7. 18:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet venni Euros boltban vicces táblákat,mondjuk egy olyant,amiben benne van a 40-es,hogy lassítson:)

Egy szép nyakkendő,bor(esetleg gravírral),szivar tokkal.Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2010. dec. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

wellnesshétvége massdzázzsla!!!!


nézd meg ezt:


Balneo Hotel Zsórifürdő


janári akcoó:

19.890 Ft/2fő/3éj

reggelivel!!!


gyönyörű hotel csakis jókat tudok róla mondani...tavaly épült,finom kaja, luxus szoba,szuna világ (kb 5-6 szauna)nagy medencék ...egy az egyben ++++++!!!!legjobb hotel!!

2010. dec. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Huhh hát ez tök jól hangzik, amit az előző írt.. szerintem én vmi ünnep alkalmából el fogom őket küldeni nyaralni:D


Amúgy pontosíthatnál egy picit, hogy milyen típusú férfinak szeretnéd, írhatnál hobbit, érdeklődési kört, foglalkozást, személyiséget.. mert így csak személytelen ajándékötleteket kaphatsz..

2010. dec. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából karácsonyi ajándékra gondoltam.Külföldi az illető de itt él Magyarországon.Üzletember.
2010. dec. 10. 12:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!