Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok mit kellett...

Mit gondoltok mit kellett volna mondanom?

Figyelt kérdés

A sogornomnek uj baratja van. Gondoltam meghivom 24.ere (kulfoldon elunk, a csalad nem tud jonni, igy csak magunk leszunk)A fiu (32) eloszor igent mondott, majd lemondta. (egy eleg bugyuta indikkal) En et igy elkonyveltem. Majd most megkerdezte a sogornomet, hogy all e meg a 24.ei meghivas. Na en erre finoman mondtam, hogy nem...ugy erzem egy 24.ei meghivassal nem illik jatszani, foleg nem olyanoknal akiknek elvileg a csaladjahoz akarok tartozni.

Mi a velemenyetek? Ti is nemet mondtatok volna?


2010. dec. 7. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Nemet bizony. Teljesen korrekt a dolog.
2010. dec. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nemet, bár hozzáteszem, hogy nem ismerem a férfit. Lehet, nyomós oka volt, hogy lemondta, aztán kiderült mégis el tudna menni.
2010. dec. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem roppant idétlen és gyerekes dolog ilyenen megsértődni. Először úgy gondolta máshoz megy, aztán rájött hogy mégis a sógornőddel kéne lennie, ezért jönne mégis. És akkor mi van? ha jön jó, ha nem jön hát nem jön.

Természetesen én így is szívesen látnám.

32/N

2010. dec. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Látszik, hogy nő vagy, ráadásul idióta is. Komolyan egyesek minden kis dolgot felfújnak.
2010. dec. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Az ilyenek miatt van a magyaroknak külföldön rossz hire.


Ha elöször ugy gondolta, hogy nem tud elmenni, akkor KORREKT ezt megmondani - sokkal inkább, mint elötte pár nappal szóni, hogy mégsem megy.

Az, hogy közben változott a helyzet, és megkérdeztette, hogy mégis jöhetne-e, szerintem megint KORREKT, mert még van idöd elökészülni, és ö kimondottan udvariasan viselkedett.


Szerintem te voltál a bunkó - és ha lenne benned becsület, akkor igenis meghivnád öket.

2010. dec. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Baromira gyerekes a felfogásod. Nemhogy örülnél, hogy mégiscsak megy (valószínüleg ahelyett, hogy a saját családjával ünnepelné a szentestét) még be is vágod a durcit...
2010. dec. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 BlackSword ***** válasza:

És mi van akkor ha megíjedt??? Akkor szokott az ember idétlen indokok mögé bújni...

Te pedig ovodás módon rendezted...

2010. dec. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ok, az indok az volt, amiert nem akart jonni, hogy o meg agyilag nincs felkeszulve agyilag egy kapcsolatra...nekem ez igazi gazos indok.

amugy itt a 24.e nem unnep...szoval nem a sajat csaladja helyett valasztott volna minket.


amugy nem ertem miert nem lehet normalisan valaszolni, egy normalisan feltett kerdesre

2010. dec. 7. 19:31
 9/10 BlackSword ***** válasza:
Figyelj, ha nem birod a kritikát, vagy nem vagy kíváncsi egy válaszra, akkor ne kérdezz rá!!! Ennyi...
2010. dec. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"amugy nem ertem miert nem lehet normalisan valaszolni, egy normalisan feltett kerdesre"


Normális válasz=egyetérteni veled? mert akkor inkább ne írj ki kérdést.

2010. dec. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!