Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor kell ajándék, vagy...

Most akkor kell ajándék, vagy nem?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem a páromat (ő 19 én 20 vagyok, 2 éve vagyunk együtt), hogy mit kér karácsonyra, és ő azt felelte, hogy semmit, mert mindene megvan, amire szüksége van, és felesleges dolgokra ne költsek, neki elég az, ha vele vagyok. Akkor most vegyek valamit, vagy ne?
2010. dec. 7. 15:02
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
72%

:D

hát akkor az kilőve :)


és kedvenc újságára előfizetés?

2010. dec. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Garfieldra előfizetünk, mást csak neten olvas. de a közös fotós dolog jó ötlet. köszi :)
2010. dec. 7. 17:43
 23/31 anonim válasza:

Akik ezt mondják, azok szerintem úgy vannak vele, hogy tényleg nem kell nekik semmi, de azért jól esik, ha kapnak. Szóval ez nálam is így van, hogy mondom, hogy nem kell semmi, de azért tényleg jól esik, ha valaki mindig gondol rám.:)

Én a helyedben valami kis apróságot vennék, amivel kifejezed, hogy mennyire szereted:)

2010. dec. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
az én férjem arra nem volt képes hogy megkérdezze mit szeretnék és sztem nem is vesz nekem semmit max egy desszertet. pedig jo lenne kesztyű sál sapka . a pasik hülyék.
2010. dec. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a márkás cuccokat,csak az a baj,hogy nincs rá pénzünk:):):D:D
2010. dec. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Az én párom meg vett egy plüss figurát ,pedig lett volna mit kérnem aminek lenne haszna és érteme ,hisz kezdünk gyűjtögetni a közös életünkre,aproságokat.:(
2010. dec. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit tennék hozzá az előttem szólók válaszaihoz, hogy a tusfürdő szett az szerintem nagyon gáz. Azt még olyannak se adnék, akit csak távolról ismerek, törekedj személyesebbre! A karácsonyfa alakú Eszterházi torta nagyon jópofa, szerintem ennél több nem is nagyon kell. Nem az érték a fontos, de legyen személyes!! Szerintem.
2010. dec. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

13:40 sajnálom! A plüss figurák nagyon aranyosak, csak semmi hasznuk, lényegében porfogók. Kedves ajándék, de ha neked másra lett volna szükséged, ami hasznosabb, és ezt tudhatta is volna a költözés miatt, akkor nem szép, hogy nem kérdezte meg.

Utolsó: köszi, szerintem sem a legjobb a tusfürdő, de a torta az fini lesz. Csak nem a "legkarácsonyibb" édesség. Ez nem baj?

2010. dec. 10. 13:54
 29/31 anonim ***** válasza:

Ha az a kedvence akkor biztos nem!:)

Tusfördő stb. szerintem sem a legjobb ötlet.

Már nagyon sok mindent felsoroltak..de még gondolkozom én is:).

2010. dec. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Vagy vehetsz neki pár gyümölcsöt, mert az nem haszontalan, és egészséges. Tehetsz bele olyat, ami különlegesebb, és magának esetleg nem vebnné meg.

Pl. 1 db mangót. És nem szórnád vele a pénzt, mert lényegesen olcsóbb, mint amit más ajándékokra költ.

Mondjuk 500 ft-ból már ki tudnád hozni.


Az én barátom is azt mondta, hogy neki elég, hogy én vele vagyok, amikor megkérdeztem, hogy minek örülne.

De tudom, hogy ő is vesz nekem ajándékot.


De azt megbeszéltük, hogy szülinapra nem veszünk egymásnak semmit, mert mindkettőnké karácsonyhoz van közel, és igazából nincs szükségünk semmire. Meg az túl sok ajándék lenne már.


De olyankor, szerintem nem csak úgy odamondja az ember, hanem akkor azt konkrétan megbeszélik, hogy akkor most eggyikőnk se vesz.

Legalábbis szerintem.

És azt nem is akkor mondja az ember, mikor megkérdezik tőle, hogy mit szeretne, hanem akkor is előhozakodik vele, ha nem kérdeznek ilyet tőle.


De azt igazából te érzed, hogy ő hogyan gondolta.

2010. dec. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!