Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor kell ajándék, vagy...

Most akkor kell ajándék, vagy nem?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem a páromat (ő 19 én 20 vagyok, 2 éve vagyunk együtt), hogy mit kér karácsonyra, és ő azt felelte, hogy semmit, mert mindene megvan, amire szüksége van, és felesleges dolgokra ne költsek, neki elég az, ha vele vagyok. Akkor most vegyek valamit, vagy ne?
2010. dec. 7. 15:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
menjetek el akkor moziba vagy vhova ami nem is kerül sokba és így adtál is meg nem is!
2010. dec. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
82%
Ne. Én is ezt mondtam a páromnak. Mindenem megvan, amit venne, az úgyis csak egy felesleges valami lenne, másra kell a pénz. Én se veszek neki, egyetértettünk ebben. Elvégre felnőtt emberek vagyunk, nem gyerekek, ha kell valami, megvesszük magunknak. Elég, ha együtt vagyunk karácsonykor, együtt gyújtjuk meg a csillagszórókat, és főzzük meg az ünnepi vacsit. Ez az ajándék.
2010. dec. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
74%
Ne vegyél, de akkor mondd meg neki, hogy ő se vegyen neked!
2010. dec. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
43%
ne vegyél neki. vegyél magadnak :DDDDDDDDDD
2010. dec. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%
de, kell . csak valami egészen apróság. Vagy amit te kézítessz, egy emlék.Mindenképp kell, de csak pici megemlékezés. Süti dobozban, narancslekvár, egy klip: http://www.youtube.com/watch?v=TH2-He0JZuc
2010. dec. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
én vennék neki akkor is valami apróságot mindenképp, ha mást nem egy tusfürdő+spray csomagot vagy ilyesmit..ez azért nem nagy összeg.mi mindig megbeszéljük mit szeretnénk ugyanoylan értékben és megvesszük azt egymásnak..max mellé még valami meglepi apróság...
2010. dec. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
59%

Naná hogy azt mondta hogy nem kér semmit.Erre a kérdésre nagyon sokan azt mondanák.

2 éve együtt vagytok és nincs ötleted minek örülne? ez elég gáz

2010. dec. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

1) tudom, hogy mi "kellene" neki, de ha azt mondja ne vegyek semmit, akkor nem akarom "megsérteni" azzal, hogy veszek

2) a márkás pólókat szereti (lacoste, tommy hilfiger, hugo boss), és ha azt mondja semmi se kell, akkor vegyek neki egy 30ezres felsőt?...

2010. dec. 7. 15:48
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondom a páromnak, hogy ne vegyen semmit, és én se veszek neki semmit, de ő mégis vesz úgy, hogy én nem vettem, akkor az nagyon ciki nekem, elrontja az egész ünnepet.
2010. dec. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
53%

A kérdező kommentje:

1) tudom, hogy mi "kellene" neki,

akkor miért kell megkérdeuózni?!

2) a márkás pólókat szereti (lacoste, tommy hilfiger, hugo boss),

Nem csak pólót lehet venni, és nem csak márkás cuccokat

2010. dec. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!