Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor kell ajándék, vagy...

Most akkor kell ajándék, vagy nem?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem a páromat (ő 19 én 20 vagyok, 2 éve vagyunk együtt), hogy mit kér karácsonyra, és ő azt felelte, hogy semmit, mert mindene megvan, amire szüksége van, és felesleges dolgokra ne költsek, neki elég az, ha vele vagyok. Akkor most vegyek valamit, vagy ne?
2010. dec. 7. 15:02
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Én sose kérdezgetem ki mit szeretne, és nem azért vezsek ajándékot mert kell ,hanem mert szeretek örömet szerezni :)
2010. dec. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
ne vegyél semmit, csinálj sütit, kandírozott narancsot, csokiba mártott kávészemeket vagy ilyesmi... ezeket nem kell megvenni :)
2010. dec. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
84%
az én pasim is szereti a replayt, gast, stb..de nem fogok neki 50ezres farmert venni. nem hiszem hogy csak akkor jó valami minél drágább...
2010. dec. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
nem is azt mondtam, hogy csak az a jó, ami drága, hanem hogy annak örülne, mert mindene megvan (1 hónapja volt a szülinapja, és kapott új headsettet, karórát, farmert, cipőt és pénzt a nagyszüleitől, amiből vett magának ingeket is). Csokit meg kapott mikulásra. Szóval a dezodor/tusfürdő szett jó lehet, csak az nem túl személyes meg elég hétköznapi szerintem.
2010. dec. 7. 16:30
 15/31 anonim ***** válasza:
79%

párom is szereti a márkás ruhákat,de fél fizum nem költöm ilyenre el miatta,ugyanugy felveszi az 1500-ba kerülő noname márkásat is...mert tőlem van és jól áll rajta,csak épp nincs benne akármilyen cimke...


az egy dolog h azt mondja ne vegyél semmit...akkor csinálj vmit...köss sálat,varj kispárnát,csinálj karkötöt,akármi...

2010. dec. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
85%

Én két dologra szavazok:


- Vagy süss valamit, például mézeskalácsot vagy amit szeret, rakd bele egy jópofa sütis dobozba, ez azért mégis közös, de jelképes karácsonyi ajándék.

- Az arcszesz/tusfürdő jó ötlet, mert mégis hasznos ajándék, nem tartaná feleslegesnek. Ha e mellett döntesz, mindenképp beszéld meg a pároddal, hogy készülsz egy kis aprósággal. Egyébként szerintem egy arcszeszre is lehet személyes ajándékként tekinteni, hiszen mégis csak te választod ki a fajtát, az illatot, amit szívesen éreznél rajta.

2010. dec. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, akkor próbálok valami tusfürdő szettet venni, vagy összeállítani, és tudom, hogy a kedvenc tortája az eszterházy, ezért sütök neki egy karácsonyfa alakút.
2010. dec. 7. 17:20
 18/31 anonim ***** válasza:
79%
de pl tusfürdős dologból is lehet valami jobb minőséget, ha túl hétköznapinak tartod..azért a douglasban nagyon sok jó dolog van..pl vedd meg a kedvenc parfümét, vagy az ahhoz tartozó tusfürdőt/arcszeszt. meg mellé valami vicces ajándékot (amit esetleg mindketten használhattok pl sextársasjáték) nekem is megvan mindenem, de mindig tudok olyat amire épp vágyok..szóval nem feltétlenül azt kell nézni, hogy mi az ami létfontosságú. mert lehet hogy van 30 pólója, de olyan biztos nincs amit te vettél neki..
2010. dec. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Douglasba pont beletaláltál, ott dolgozik anyukája, és több parfümjük van otthon, mint ruha:D
2010. dec. 7. 17:24
 20/31 anonim ***** válasza:
79%

előző vagyok... az utolsó mondatom érdekesre sikeredett..szóval biztos te is vettél már ruhát neki, de épp olyat amit esetleg most vennél tuti nincs :D

jajj remélem érthetően írtam :)


vagy csináltass bögrét, pólót vagy fotókönyvet a ti fotóitokkal....az viszont már személyes

2010. dec. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!