Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apámmal lényegében csak...

Az apámmal lényegében csak 'lakótársi kapcsolatban' vagyok. Van, hogy napokig nem beszélünk, csak ha kérni akar tőlem valamit. Más is van így?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, például én. Az enyém hangulatember ráadásul iszik is. Jó kombó...
2010. dec. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban.
2010. dec. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Évek óta napi 1 "heló" ban merül ki a beszélgetésünk... Remélem hamarosan el tudok költözni, utána úgy fogok elmenni mellette az utcán mintha nem is ismerném.

Irigylem azokat akik rendes apa mellett nőttek fel.

2010. dec. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
olyan jó, hogy én sem vagyok egyedül, persze kár, hogy ez a helyzet velünk, de ezek szerint sokakkal megesik. én ma lécelek le, látni sem akarom többé. kívánjatok sok sikert..
2010. dec. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sok sikert!!
2010. dec. 6. 20:27
 6/6 anonim ***** válasza:

megértem, hogy xar az érzelmi sivárság egy szülő-gyerek kapcsolatban, de gondoljatok bele, hogy milyen rossz annak, akit az apja mondjuk naponta üt-ver, gorombán beszél, elveszi a megkeresett pénzét, elherdálja piára.


nem azt mondom, h verjétek a s.eggeteket a földhöz, de nekem speciel apám sem volt igazán, alig beszéltem vele, akkoris csak ócsárolni meg lenézni tudott, pedig sokkal többet értem el az életben mint ő.

2010. dec. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!