Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írnál válaszul? Csak az...

Mit írnál válaszul? Csak az igazat vagy valami lerázós szöveget? Vagy nem is írnál semmit?

Figyelt kérdés

Az exem jelenlegi barátnője írt nekem, hogy meséljek a exemmel való kapcsolatomról, hogy milyen volt. Mikor jöttünk össze, mikor és miért szakítottunk. Hogy bánt velem az ex, a szüleim kedvelték-e, van-e olyan közös élményem vele ami felejthetetlen stb.


Az exről nincs jó véleményem (talán egy eset volt, amire azt mondhatnám, hogy hálás vagyok neki). De eláztatni sem akarom, mert már úgy is mindegy. És a nő amúgy sem hinne nekem.


Ki mit írna? Őszintén leírná az ex rossz tulajdonságait (hazug, igénytelen, lopós), vagy leírná azt a kevés pozitívumot amit talált benne? Vagy nem is válaszolna?


2010. dec. 6. 06:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem ertem hogy kerulhettel kapcsolatba azzal a novel, itt valami nem stimmel...
2010. dec. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Megkeresett iwiwen és rám írt.
2010. dec. 6. 09:52
 13/17 anonim ***** válasza:
Az durva, hogy ilyet tett.. Ez esetben egészen más a dolog, mert meglopott téged/titeket. De még így is azt mondom, hogy hacsak nem a barátnőd az új lány, akkor nem a te dolgod felvilágosítani őt, mert ebből szerintem sajnos jól nem jöhetsz ki. Mert ha elmondod neki, hogy mit tett az ex, akkor nyilván az lesz az első, hogy vele is meg akarja beszélni, ő meg nyilván kamuzni fog és te leszel a rossz, amiért ilyet állítasz. Ha meg nem mondod el, hogy mi az igazi véleményed róla, akkor meg nem érdemes részletezni mit gondolsz. Szerintem elég annyit írnod, hogy ez nem a te dolgod, nem szívesen szólsz bele, és ha komolyabban érdeklődik a dolog iránt (és itt hozzáteheted, hogy nyilván ennek is megvan az oka), akkor kérdezze meg az exedet.
2010. dec. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy a következőt írom neki:


"Kedves XY!

Az exemről sajnos nem tudok jó véleménnyel nyilatkozni, de ennek ellenére sem áll szándékomban eláztatni előtted. Legyen annyi elég, hogy azért lett vége, mert kiismertem őt.

Én"

2010. dec. 6. 10:18
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez a valasz arra fogja buzditani h. tovabb kerdezoskodjon, olyan mint egy befejezetlen szappanopera aminek alig varod a folytatasat.Szerintem ne irj neki soha tobbet, azaz torold ki az eletedbol.
2010. dec. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ne irj ilyet neki. Ne nyilatkozz semmit, mert ez a leveled eleve eláztatós lenne.

Mindenki itt azt javasolta, hogy csak annyit jelezz, hogy ez a kettőtök kapcsolata volt, ha valamit tudni szeretne rőla, kérdezze a párját, ha az valamiről nem akar nyilatkozni, annak oka van és te azt tiszteletben tartod.

Ennyi.

2010. dec. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Rendben.
2010. dec. 6. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!