Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írnál válaszul? Csak az...

Mit írnál válaszul? Csak az igazat vagy valami lerázós szöveget? Vagy nem is írnál semmit?

Figyelt kérdés

Az exem jelenlegi barátnője írt nekem, hogy meséljek a exemmel való kapcsolatomról, hogy milyen volt. Mikor jöttünk össze, mikor és miért szakítottunk. Hogy bánt velem az ex, a szüleim kedvelték-e, van-e olyan közös élményem vele ami felejthetetlen stb.


Az exről nincs jó véleményem (talán egy eset volt, amire azt mondhatnám, hogy hálás vagyok neki). De eláztatni sem akarom, mert már úgy is mindegy. És a nő amúgy sem hinne nekem.


Ki mit írna? Őszintén leírná az ex rossz tulajdonságait (hazug, igénytelen, lopós), vagy leírná azt a kevés pozitívumot amit talált benne? Vagy nem is válaszolna?


2010. dec. 6. 06:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem én nem írnék semmit, csak annyit, nem lenne korrekt dolog ez és ezt neki is meg kellene értenie.
2010. dec. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, biztos oka van arra hogy ezeket kérdezi, nem? De jót nem tudnék írni, rosszat meg nem akarok. :S
2010. dec. 6. 06:35
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem írnék neki. Egyrészt mert nem a te szemszögedből kellene megismernie. Másrészt szerintem ne szólj bele az ő dolguk...

Harmadrészt nem tudsz jót írni.

Ha kedves szép dolgokat írsz, megvan a veszélye hogy azt feltételezi majd a csaj, még mindig van valami. Ha rosszat, meg lazán bemárthat és vita is lehet belőle.

Szerintem NE ÍRJ...

2010. dec. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát én voltam egyszer egy hasonló helyzetben... De én nem mondtam semmit. Egyrészt, mindenkinek a saját hibájából kell tanulnia. Másrészt, ha rosszul sülnek el a dolgok, mindenféleképpen te jössz ki belőle rosszul. (Pl. a nő nem hisz neked és ez ad egy konfliktushelyzetet, de ha hisz is neked, akkor ezt elmondhatja az ex-nek, és akkor ő meg kiakadna, hogy mi az, hogy ilyeneket mondasz róla, stb...)
2010. dec. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
én írnék neki valami olyasmit, hogy neki kell megismernie,te nem akarsz beleszólni, srb. szóval ilyen lerázósat, de mégse mondja,h bunkó vagy h nem válaszolsz. azt megírhatod,mikortól meddig voltatok együtt,hisz gondolom nem titok
2010. dec. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem válaszolsz neki,nem fog békén hagyni.

A helyedben én csak annyit írnék,hogy a kapcsolatotok csak kettőtökre tartozik,és te már lezártad ezt a kapcsolatot.

Csak akkor írnék "rosszat" az exről,ha pl. minden értékedet eladta volna,vagy brutális volt,megvert stb. De ezt is csak "óvatosan". Olyant,hogy hazug,igényztelen stb. nem. Erre jöjjön rá a csaj saját maga.

2010. dec. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Amit ellopott tőlünk pénzt, az 100E és 200E ft között van.

És még nem tudjuk, hogy tűnt-e el valami értéktárgy, amit esetleg eladhatott...

2010. dec. 6. 06:54
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem nyilatkoznek, mivel nem tudhatod, hogy mi az igazi celja a holgynek.

Ha a rosszat irod, s szamon keri vagy a fejere olvassa ezt az exednek, akkor O megjelenthet Nalad es szamon kerheti azt, hogy ezt miert tetted, s a holgy pedig letagadhatja azt, hogy O kerte ezt az informaciot.

Az exed leis tagadhatja es azt mondhatja, hogy Te bosszubol meseltel ilyesmit pl.

Maradj csondben, es ne nyilatkozz.

"ne szolj szam, s nem faj fejem!"

2010. dec. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Maximum annyir irnék, hogy ez kettötök maganügye volt, ehhez semmi köze.
2010. dec. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én max. annyit írnék, hogy nem szeretnéd kibeszélni a dolgaitokat, mert ez kettőtökre tartozott. Gondolom, nem ismerted előtte a lányt, vagy nem voltatok olyan jó viszonyban egymással, hogy meg kelljen mondanod.
2010. dec. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!