Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavaro ha edesanyatok...

Mennyire zavaro ha edesanyatok elhanyagolja magat, apolatlan, odivatu stb?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar es nem tudom,mas hogy van ezzel de en mar mar szegyellem azt h. anyukam festetlenul, szaz eves elcsunyult ruhakban jar, es ezt mar a hata mogott is beszelik.Nem tudom miert nem ad magara, igaz soha nem nagyon torodott a kulsejevel de nem annyire...

22L


2010. dec. 5. 21:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
de ahogy atom neked nem is olyan problemad van amit feltettel kerdesben! akkor miert nem azt kerdezted? elhanyagoltam magam mert nem szeretem a ferjem van 1 gyerekunk es van egy terhessegem tole, mindig megnezi a csinosabb noket es engem ez zavar.szerintem erthetobb lett volna.
2010. dec. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Azt tudnod kell, hogy a gyereknem ami a szívén, az a száján. Ha közösségbe kerül, és látja majd a sok csinos anyukát, ezzel szemben neki "csak" egy lepukkant anyukája van, rosszul fogja érezni magát, és rád is azt mondja majd, hogy csúnya vagy. Aztán később, ha nagyobb lesz, elkezdik csúfolni, és eljut odáig, hogy szégyellni fog Téged. Nagyon szeretni, de mérhetetlenül szégyellni.

És ez nem felszínesség, csak a kegyetlen igazság a gyerekektől.

Persze ez ellen könnyen lehet tenni.

És a párod nem bünteted azzal, ha elhanyagolod magad, mert az alapján amit írtál, totál hidegen hagyja a dolog, csak azt éred el, hogy átnéz rajtad, és más nők után mászkál.Esetleg leégeted.

2010. dec. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

25 éves vagyok, 2 éves lány anyukája. Néha rám is rám jön ez az érzés, hogy de jó lenne mackóban rohangálni, itthon meg is teszem, de mielőtt kimegyek az utcára felveszek rendes ruhát. Pedig egyre jobban nehezemre esik. (Te is tudod, hogy gyerekkel elindulni sem egyszerű, őt is öltöztetni, plusz a kellékeit összeszedni...)

Próbálj meg erőt venni magadon legalább mikor utcára mész, smink nem lényeg, csak figyelj, hogy a ruhád ne legyen koszos, meg 3x akkorára kinyúlt.

De mellesleg tökéletesen megértelek.

2010. dec. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

érdekes...

én az anyukámat szakadt mackóban, kócosan is szépnek látom.

néha megjegyzem, hogy az adott ruha nem áll olyan jól rajta, tanácsot adok neki, hogy melyiket melyikkel vegye fel.

soha nem festette magát, előfordul, h szőrös a lába :D, de soha nem mondanám rá, h igénytelen...

2010. dec. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Anyukám 36 éves, 3 gyereke van, és minden nap úgy néz ki mint akit skatulyából húztak ki. Te meg 35 éves vagy 1,5 gyerekkel és képtelen vagy normálisan felöltözni? Szánalmas. Ne haragudj, de ez az igazság.
2010. dec. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!