Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavaro ha edesanyatok...

Mennyire zavaro ha edesanyatok elhanyagolja magat, apolatlan, odivatu stb?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar es nem tudom,mas hogy van ezzel de en mar mar szegyellem azt h. anyukam festetlenul, szaz eves elcsunyult ruhakban jar, es ezt mar a hata mogott is beszelik.Nem tudom miert nem ad magara, igaz soha nem nagyon torodott a kulsejevel de nem annyire...

22L


2010. dec. 5. 21:57
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Azert annyira nem vagyok hanyag, eg itthon is sminkelek, de a hajamat is mosao minden masanap mert nagyon zsirosodik ugyanis 2hos terhes vagyok.Sajnos a ferjem az aki piszkal ez miatt, hogy majd mit fog szolni a gyermekunk, meg az egesz csaladot lejaratom.Igazabol elvarna hogy mindig ugy nezzek ki mint akit skatubol hutak ki, mindig "eszreveszi" a csinos noket az utcan.
2010. dec. 5. 22:44
 12/25 A kérdező kommentje:
Elnezest a hianyos irasmod miatt.Siettem mert a lanyom felsirt.
2010. dec. 5. 22:46
 13/25 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem,most akkor 22 éves lány vagy,aki panaszkodik az anyukájára,vagy 35 éves anyuka vagy,vagy mi van?
2010. dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 22 eves hanem 35, csak azert tettem fel ugy a kerdest mert a fiatalabb koruak velemenyere voltam elsosorban kivancsi:)
2010. dec. 5. 22:52
 15/25 anonim ***** válasza:

Ő a 35 éves anyuka, aki egy 22 éves fiktív lány nevében írt, hogy megtudja, a kortársak hogy állnak ezzel a témával. De javíts ki, ha nem. :)


A férjed így messziről egy idióta. Ezen a néhány utolsó hozzászólásodon nagyon ledöbbentem, Kérdező. :S

2010. dec. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Kadves utolso, a ferjem velemenyere mar nem tudok adni mivel nem erzek irtanta semmit a kozony kivetelevel.Sajnos ezert is hanyagoltam el magam mert tudtam jol hogy ez majd fajni fog neki.De valojaban magamnak artok, csak mar ugy megszoktam...
2010. dec. 5. 22:55
 17/25 anonim ***** válasza:
Van egy 1 éves kislányod,most várod a második babád,de közömbös a férjed.Ez elég érdekes..A férjed hogy néz ki,hogy ennyire leszól Téged,Ő teljes tökély?
2010. dec. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Akkor egy kicsit nagyobb a probléma, mint ahogy a kiírt kérdésedből látszik. Sajnálom a dolgot, érdemben nem nagyon tudok segíteni. De ha így "elhanyagoltan" nem érzed jól magad, akkor csak azért ne maradjon így a helyzet, hogy az ő agyát húzzad. Úgy is lehetsz közönyös, ha jól érzed magad a bőrödben. Sőt több lesz az önbizalmad is.
2010. dec. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Ja neki van ideje, atalussza a napot, a szulei penzelik 100%ban, eljar focizni meg sulyokat emel, soha semmi dolga se kotelezettsege, a gyermekkel is akkor van amikor akar, ha pedig nem elviszi az anyjahoz aki itt lakik a szomszedba.Elszomorito, tudom hogy egy nahy hulye vagyok hogy ebbe belementem.
2010. dec. 5. 23:03
 20/25 anonim ***** válasza:
az edesanya szo mar maga egy kincs a gyermekek ajkan es sziveben,,,mi ez??? hello az edesanyam ha szakadt ruhkban koszosan koborolva jarna is az en egyetlen es serthetetlen edesanyam lenne pffff ez a baj a vilaggal-A KULSOSEGEK tudjatok hany gyermek aki lehet mar nem is gyermek visszasirna az edesanyjat??? tok mindegy lenne miben lenne csak ITT LENNE
2010. dec. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!