Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Korai ez? Mit szólnál ha a...

Korai ez? Mit szólnál ha a lányod/fiad bejelentené?

Figyelt kérdés

van egy lány és egy fiú 4hónapja vannak együtt, és a fiú megkérdezi a lányt hogy mit szólna ha karácsonykor bemutatnánk egymásnak a szülőket.

Még a fiú szülei sem tudnak erről.

Szóval mit szólnál ha ezt a bejelentést hallanád.

18évesek a fiatalok


2010. dec. 5. 21:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mi is négy éve vagyunk együtt, a szülők nem ismerik egymást. Szerintem nincs értelme hamar bemutatni egymásnak a szülőket, 4 hónap szerintem kevés. Szerintem ne folyjanak bele...Szerintem a gyerekről látszik, hogy milyenek a szülei, amúgy is.

A mi szüleink egyszer találkoztak, futólag, pedig köztünk még 1o km sincs...

Most már szeretnénk ha találkoznának, de szerintem csak nyáron, vagy eljegyzéskor.

2o-L

2010. dec. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is korai ez még.
2010. dec. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

hát én édesanyám is ilyen. Férjem anyjával csak az esküvön találkozott elöször. Mondjuk nem vesztett sokat de akkoris... A 3 éves kapcsolatom alatt meg egyszer sem. Egyszer beszélt telefonon az akkori párom anyjával, hogy leleplezzük a kisfia hazugságait amiket nekem mondogatott.

Úgyhogy nemhiszem, hogy rá fogod tudni venni anyudat. Ö ilyen típus. Ezt nyugodtan megmondhatod a párodnak, szerintem meg fogja érteni.

22/L

2010. dec. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!