Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Korai ez? Mit szólnál ha a...

Korai ez? Mit szólnál ha a lányod/fiad bejelentené?

Figyelt kérdés

van egy lány és egy fiú 4hónapja vannak együtt, és a fiú megkérdezi a lányt hogy mit szólna ha karácsonykor bemutatnánk egymásnak a szülőket.

Még a fiú szülei sem tudnak erről.

Szóval mit szólnál ha ezt a bejelentést hallanád.

18évesek a fiatalok


2010. dec. 5. 21:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Mi ezzel a probléma?!


Az, hogy a fiú bemutatja a lányt a szüleinek, még nem azt jelenti, hogy elveszi feleségül, pusztán annyi, hogy ismerjék meg a lányt...


Miért kell ezt felfújni nagyobbra, mint ami?!...

2010. dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
96%
én a férjemet 16 évesen ismertem meg, szinte egyből bemutattam, jobb ha tudják kivel találkozom. egyből megkedvelték, azóta van egy fiúnk és én örülnék, ha bemutatná azt akivel jár, mindegy mióta vagy hány éves
2010. dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem félreértettétek a kérdést. Én úgy értelmeztem, hogy a lány, és a fiú szüleit akarják egymásnak bemutatni. Én örülnék neki, legalább tudnám, hogy annak a lánynak, akit a fiam szeret, milyen szülei vannak.
2010. dec. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
te vagy az egyik fiatal. Szted szüleid nem mutatták be egymást a szüleiknek? Akkor meg tegyétek, jó 5let, 4 hónap után szvsz illik!
2010. dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen, rosszul lett értelmezve.

A gyerekek szülei lennének bemutatva egymásnak

2010. dec. 5. 22:01
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen nincs mit parázni. A szülőknek csak meg kell jelenni gondolom. Ennyit nyugodtan megtehetnek a gyerekük kedvéért. Csak egy vendégség. Biztos ők is kíváncsiak.
2010. dec. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
én vagyok a lány, az a baj hogy a szüleim de főleg anya nem kíváncsi a barátom szüleire,nem nagyon szeret vendégségbe járni sem mi nem vagyunk fogadóképesek mármint a lakás miatt szűk a hely.HOgyan mondjam meg a barátomnak??
2010. dec. 5. 22:31
 8/13 anonim ***** válasza:

mi 4 éve együtt vagyunk,a szülők még nem látták egymást,gyanitom esküvőn fogják először

nem is pedzegeti egyik se hogy találka,pedig csak 25 km van köztük,és van kocsi bőven...


sztem először kérdezd ki anyukádékat meg párod is az övéit,és csak ha ők is akarják...

ha nem,akkor ráér...

2010. dec. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem semmiképpen ne valamelyik szülö lakásában ejtsétek meg a bemutatást. (Mert akkor esetleg a másik szülöpáros úgy érzi majd, hogy illik visszahívnia, illetve lakás-összehasonlítás is lenne a dologból.)Menjetek el 6osban kávéni, vagy vacsorázni. ès pláne ne a karácsonyt szemeljétek ki erre az alkalomra!

Szerintem elöbb ismerd te meg a szüleit. Egyébként szerintem nem muszáj annyira elkapkodni a dogot. 4 hónap nem sok. Mi 2 éve élünk együtt a párommal, de a szülöket még nem mutattuk be egymásnak. IGazából eszembe sem jutott...

2010. dec. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szülők nem igazán szeretik ennyire idő előtt megismerni a rivális anyós-apósjelöltet.. Legalábbis ez az én tapasztalatom:) Én 4 évig jártam egy sráccal, a szülők nem ismerték egymást, pedig kb 2 km volt a távolság..xD De nem akartak kapcsolatokba bonyolódni úgy, hogy mi még nem tettük meg a hivatalos lépéseket, csak együtt éltünk. Valójában jól tették, tényleg szétváltunk.. Tesóm 3 éve van a párjával, kb fél évvel ezelőtt ejtették meg az első találkozásokat, és igen jól sikerültek.. de ennyi idő alatt már úgyis megismerték egymást a fiú/lány elbeszéléseiből, szóval volt idejük felkészülni.

Szerintem ha összezárod őket egy lakásba, csak kínos beszélgetés kerekedik ki belőle.. Esetleg ha valami programot szerveztek, ahol nem kell sokat beszélgetni, ha nem akarnak, vagy pedig az adott téma miatt van miről szót váltaniuk.. De egy 4 hónapos kapcsolatot szerintem ők még nem éreznek annyira fixnek, hogy egyből egymás nyakába boruljanak az örömszülőkkel.

Persze lehet, hogy a ti szüleitek szuper-rugalmasak.. ha így van, akkor tényleg ritkaságszámba mennek!:)

2010. dec. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!