Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kívánhatnál holnap 1-et mi...

Ha kívánhatnál holnap 1-et mi lenne az? Családi béke stb.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.
2010. dec. 5. 18:41
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
30%

20:00

A szavaidból árad az irigységgel vegyes rosszindulat. Mit vársz, hogy bárki felajánlja neked a magánvagyonát, csak mert szegény vagy? Nevetséges.

2010. dec. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
megoldódjon az egészségügyi problémám.
2010. dec. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

01:30:

Nem vagyok sem irigy, sem rosszindulatú.

Senki vagyonát nem kívánom.

Dolgozok, és becsületesen élek. Kimutatni az érzéseket nem divat, csak a siker számít akkor is ha valaki beledöglik menet közben...

Viszont elszomorít hogy a Világot a rosszindulat és az irigység motiválja nagyobbrészt.A pénz=a hatalommal. Aki ezt nem látja vak. Azok az emberek akik meghozzák a döntéseket a mi életünkről el sem tudják képzelni a legtöbben mit élünk át mert csak magukkal foglalkoznak, önzőek.

Lehetett írni egy kívánságot, én azt kívánnám amit leírtam. sajnos mostanában nem fog teljesülni. De tiszta szívemből szeretném.

2010. dec. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Én még az elején kívántam azt hogy legyen full time melóm..Ma sem jött össze..:(
2010. dec. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Hogy ne kapjak idegösszeroppanást, pedig előbb-utóbb az lesz, annyi problémám van.
2010. dec. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Ha anya és apa szeretnék egymást, vagy legalább nem utálnák, az megfelelne :(
2010. dec. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Gyógyuljon meg a Nővérem!!!! (és akkor más már nem kell...)
2010. dec. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Hogy a legjobb barátnőm édesapja ne halt volna meg...
2010. dec. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!