Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kaptam semmit Mikulásra....

Nem kaptam semmit Mikulásra. Nincs pénzünk. Most hogy kellene viselkedjek, ha a cigire van, ajándékra meg nincs?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 18:19
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Egy mikulás tényleg nem nagy tragédia. De egy szülő ne kamuzzon már. Ha nincs pénz, akkor ne legyen cigire sem:S

Ha meg mikulásra nem akar venni, akkor legyen korrekt, és mondja meg a gyereknek, hogy figyelj xy, már nem vagy olyan kicsi, h. mikulásra vegyünk neked ajándékot, bent lesz a karácsonyi ajándékban.

2010. dec. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
90%

GYerekek, gyerekek! Ez a teljes érzelmi leépülés, amit itt néhányan írtak, hogy mire vártál? Arra várt, hogy a szüleinek eszébe jusson, hogy ő is a világon van. Amikor nekünk nagyon nem volt pénzünk, akkor anyukám vett nekem egy Kutya újságot, mert tudta, hogy odavagyok a kutyákért. És én úgy örültem neki, mint majom a farkának. Napokig azt nézegettem, olvastam. Pénz nem volt, de a szeretet és figyelmesség az igen!!


Ja, a férjem imádja a Túró Rudit, mai napig egy Rudival teletömött Mikuzacskót kap tőlem a csizmájába ... bocsi! Ez figyelmesség és nem pénz

2010. dec. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
70%

Hát elég undorítónak tartom hogy cigire költenek a szüleid, de egy nyamvadt csokimikulást nem képesek venni neked.

Lehet azért még holnap reggel még kapsz valamit, de mindenesetre nem kell belehalni ha mégsem.

Inkább tegyél azért hogy te ne ilyen szülő legyél majd a gyerekednek, vagy segíts nekik leszokni - a cigaretta luxuscikk!!! - én is csak azóta dohányzom sajna újra amióta van bevételem, amikor nem volt akkor nem vettem.

2010. dec. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Cigire, alkoholra mindig van.... Jellemző :S
2010. dec. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
85%
Én már pár éve nem kapok semmit Mikulásra, csak amíg pici voltam. Különben is holnap lesz, honnan tudod, hogy holnap nem kapsz semmit?
2010. dec. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Én még mindig csak azt nem értem hogy mi ez a nagy felháborodás a kérdezőtől meg a válaszolóktól egyaránt, mikor a miki csak holnap reggel jön??????

Azért mert a boltok már szeptemberben tele vannak mikulással már azt sem tudjátok mikor jön?

Kedves kérdező holnap suli után írjál ha addigra sem ért ide, addig meg szerintem legyél türelemmel és tedd ki a tejet meg a sütit.

2010. dec. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy fogsz kapni. Elvileg ma este/éjjel "jön a Mikulás" (nekünk általában reggelt szokta kikészíteni... izé... a Mikulás, na :D)... de az tényleg nagy taplóság, hogy Mikulásra nem kapsz semmit (és vhogy az az érzésem, hogy még tini vagy), mikor mindenféle tök fölösleges dologra elszórják a szüleid a pénzt. Sajnos az én szüleim is hajlamosak ilyesmire... anyukám pl. az én beiskolázási utalványomból vásárolt magának ruhákat, és amikor mertem venni az utalványból egy tízes csomag üres CD-t, leordította a fejemet a Tescóban, hogy hogy képzeltem, mert múlt héten olcsóbb volt (ja persze a legolcsóbb gagyi, amiről több ismerőstől is hallottam, hogy nem működött)... szval átérzem. Még egyszer, azoknak, akik nem értik: nem azért nyavalyog, mert nem kap (sztem ha tényleg nagyon csórók lennének, akkor nem panaszkodna), hanem azért, hogy a szüleinek milyen a fontossági sorrendje...
2010. dec. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
61%

Én már 3embertől kaptam csomagot, de nem is szeretem a csokit, meg amúgy se kéne semmi, de ha választhatok akkor inkább cigi. :D

15/F

2010. dec. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Tedd az ablakba a szépen kitisztított cipőidet,hátha leesik a 20 fillér a mikulásnak...
2010. dec. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

én mikulásra sosem kapok és nem is kérek semmit minek ha úgyse létezik???

inkább örülj hogy még van hol laknod és kapsz meleg kaját!

2011. jan. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!