Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kaptam semmit Mikulásra....

Nem kaptam semmit Mikulásra. Nincs pénzünk. Most hogy kellene viselkedjek, ha a cigire van, ajándékra meg nincs?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 18:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
27%
Az internet előfizetésedet ki fizeti? Nem a szüleid? Gondold azt, hogy az volt a Mikulás-napi ajándékod!
2010. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
60%
Gondolom ezen felül villanyra, fűtésre, ételre, ruhára is van pénz, azon mégsem pattogsz. Mikulásra amúgy is csak a kisgyerekeket szokás megajándékozni, őket is leginkább édességgel, gyümölccsel. Tényleg akkora trauma neked, hogy nem kaptál csokit?
2010. dec. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
18%
Hány éves vagy? Mert ebből a szánalmas műhisztiből úgy 7-8-ra tippelek maximum.
2010. dec. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
80%
Kérj te is cigit.
2010. dec. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
80%
Anyósomnak van pénze naponta mindenféle nasira, apósomnak van pénze napi 2 sörre, mégis én fizetem a benzint, mert arra érdekes módon nincs... ja és én sem kaptam semmit mikulásra... mégse haltam bele 20/L
2010. dec. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%
még korán van, lehet, hogy később jön a mikulás!
2010. dec. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
71%

1. Mikulás (Miklós napja) holnap van.

2. Szent Miklós a kisgyerekek védőszentje, a Mikulás a kisgyerekek ünnepe.

3. Fűtés, gáz, víz, melegvíz, internet, ágyad, életed, tanulmányaid, jövőd- felteszem -finanszírozva vannak, ezekre persze nem gondolsz. Sokaknak az sincs.

4. Le merem fogadni, ezzel az attitűddel az időd 98%-ában te vagy a nagylány/fiú (bár a hisztid alapján lány vagy), akit el kelle engedni ide meg oda, akinek pénzt kell adni, aki flitteres tangát vesz, mert az a menő, de ilyenkor átmégy haszonlesőbe, és bezzeg ilyenkror te vagy a kisgyerek, akinek csoki kell.


Segíts inkább anyunak mosogatni, hadd pihenjen.

2010. dec. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
59%

Képzeld,én se kaptam semmit,sőt szülinapomra se kaptam semmit,mert tudom,hogy másra kell a pénz,mégse hisztizek.Fel kéne már nőni!

16/L

2010. dec. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
91%
ilyen hisztivel vszinü lány? kikérem magamnak a lányok nevében :o:D
2010. dec. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
91%

18:35

Ugyan így vagyok én is.Most fontosabb dolgokra kell. Ennyi.

Kérdező:nem tudom hogy kéne viselkedned, bár az biztos hogy az én szüleim előbb nekem vennének ajándékot, és csak aztán cigit. 1 dobozcigi árából már lehet venni egy kis apróságot:/

2010. dec. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!