Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kaptam semmit Mikulásra....

Nem kaptam semmit Mikulásra. Nincs pénzünk. Most hogy kellene viselkedjek, ha a cigire van, ajándékra meg nincs?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 18:19
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%
Majd ha felnőtt leszel, megérted. Gondolom nem szandálban jársz télen, gondolom van téli kabátod és így tovább. Ha elmúltál 16 akár diákmunkát is vállalhatsz barátocskám, és akkor nem leszel ennyire hálátlan.
2010. dec. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,még holnap kaphatsz,vagy ha 1-2 nap múlva kapnak a szüleid pénzt,lehet,hogy cigin kívül egy kis csokit is vesznek neked.Ha meg nem,hát lepd meg magad valamivel a zsebpénzedből.Az én mikulásom is holnap fog járni,úgy tudom,holnap van a napja.
2010. dec. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
97%
Most lehet, hogy le leszek pontozva, de én értem a kérdezőt. Egy Tibi Mikulás 240 Ft a Sparban, olcsóbb, mint fél doboz cigi, ha ezen múlik, hogy örömet okozzak a gyerekemnek, akkor talán pár napig néhány szállal kevesebbet szívok (már ha dohányoznék). Ha nem lenne vilany meg kaja, az más persze, de nem hiszem el, hogy egy normális körülmények között élő családnak hó elején ennyi ne férne bele.
2010. dec. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Én sejtem, hogy mire gondolt a kérdező. Valószínűleg nem azzal van baja, hogy nem kapott semmit, hanem azzal, hogy cigarettára futja a szüleinek, de egy kis csokimikulásra meg nem. Gondolom Ő is megértené, hogy nem futja most rá nekik, de mit gondoljon, ha állandóan azt hallja, hogy nincs a családnak pénze, erre a szülők meg ezreket pöfögnek ki a levegőbe. Én is igazságtalannak tartanám. Egy doboz cigaretta árából már egész nagy csokit is lehetett volna venni.
2010. dec. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
100%

így van, ne bántástok már!

kedves kérdező, én is érzékeny lelkű vagyok, mint te. ez nem felnőttség kérdése, meg ne legyél már gyerek. én is szeretem azt, amihez hozzászoktam, nekem is rosszul esne. értem én hogy csak pici törődést szeretnél, és igazad is van!

2010. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
87%

Én is megértem.

Nem az a gond, hogy Mikulásra nincs, hanem, hogy ezzel ellentétben cigire van pénz... A szüleinek előbbre való a saját doboz trágya cigije, mint, hogy a gyerekének vegyen egy tábla csokit.

2010. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
84%

Először is a mikulás csak holnap reggelre ér ide.

Másodszor pedig egy mikulás nem olyan nagy tragédia.Majd a Jézuska lehet hogy nagyobb csomaggal érkezik.

2010. dec. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a szüleink pedig eltörlik a Mikulást, mert nem érdemeljük meg. Nem viselkedünk normálisan. :/
2010. dec. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
50%
Na jó, de tudták egyáltalán a szüleid, hogy te várod, hogy kapj valamit? Mert gondolom ha ide írogatsz, akkor már nem 1-10 éves vagy, ők meg lehet arra gondoltak, hogy már nagy van, és nem érdekel az ilyesmi. Vagy a másik lehetőség, hogy azt gondolták, hogy te valami nagyobb (tárgyi) ajándékot vársz, amire tényleg nem telik nekik. Én nem tudom, nálatok mi a szokás, de nálunk tényleg csak édességet hoz a Mikulás, ami tényleg nem nagy pénz. De ha a szüleid arra hivatkoztak, hogy nincs pénzük, akkor ebből azt feltételezem, hogy nálatok nem csak egy kis csokit szokott hozni, hanem nagyobb dolgot is. Akkor viszont tényleg megérthetnéd, ha azt mondják, hogy nincs pénzük.
2010. dec. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 thegodswhip ***** válasza:
85%
Lehet a szülök már megkapták a mikulás csomagot, és arra gyűjtik a pénzt :)
2010. dec. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!