Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben az esetben,...

Mit tegyek ebben az esetben, ha úgy érzem, hogy "cserbenhagyott"?

Figyelt kérdés
Van a házunkban egy szomszédunk, aki rengetegszer zajong, szinte már direkt is, hogy bosszantsa a körülötte élőket, mint minket is. Engem borzasztóan zavar, mikor éjjel 11-kor még teljes erővel bömbölteti a hifijét, viszont a párom nagyon birkatürelmű. Egyik este már ő sem bírta tovább, szóvá tette ezt a "kedves" szomszédnak, persze ebből marha nagy patália lett. Azóta nekem nem köszön a szomszéd. Nem értem, hogy miért én lettem most a legnagyobb közellensége. A férjemnek viszont igen. A férjem olyan hangsúllyal köszön neki vissza, mintha évek óta jó ismerősök lennének, pedig a k. va anyját is elszídta azelőtt ez az idióta szomszéd mindkettőnknek. , csupán azért, mert mertünk szólni neki a viselkedése miatt. Engem viszont az bánt, hogy a férjem úgy tesz, mintha semmi nem történt volna. Én biztosan nem tudnék így viselkedni, ha azt érezném, hogy őt megalázza valaki azzal, hogy keresztülnéz rajta.
2010. dec. 5. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a probléma megszűnt,nem értem miért zavar hogy a szomszéd nem köszön neked.Az meg nem cserbenhagyás,hogy ha meglátja köszön neki.Hiába utáljátok egymást a szomszéddal,attól még nem kell anyázni vagy verekedni.Ha csak felszínesen is,de legalább ott legyen rendben minden,azt a fél másodpercet amíg elmentek egymás mellett gondolom kibírjátok.A felsoroltakon kívül úgy sem tehettek sok mindent,max elköltözhet valamelyik fél.
2010. dec. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Bolhából csinálsz elefántot. Nem hagyott cserben a férjed,csak normálisan viselkedik. Elmondta a véleményét a szomszédnak,de emiatt nem kell haragba lenni vele. Az csak rosszat szülne. Te pedig ne törődj vele,ha nem köszön neked.Nem a barátnődről,vagy rokonodról van szó,hanem egy idegen emberről.
2010. dec. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Amúgy a zajongás nem szűnt meg... Minden hétvégén buliznak...
2010. dec. 5. 18:14
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Ebben az esetben a rendőrégen is feljelentheted csendháborítás miatt.
2010. dec. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Este 22:00 után felhívod a rendőrséget, közlöd, hogy csendháborítást szeretnél bejelenteni, akkor megkérdezik melyik kerületben, majd kapcsolják az illetékes őrsöt. Ott elmondod mi újság, 5-15 perc múlva csöngetnek a szomszédnál, megkérik, hogy kussoljon, mert ha megint ki kell jönniük, akkor már nemcsak figyelmeztetik, hanem 30ezer forintos büntetést kap. Soha nem mondják el, hogy ki jelentette fel.
2010. dec. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!