Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet már tenni?

Ilyenkor mit lehet már tenni?

Figyelt kérdés
A napokban kiderült, hogy anyósom 1,5 milliós tartozást halmozott fel, már a behajtóknál az ügy. Jelen pillanatban az ő kérésére nála lakunk a párommal, és mindenáron rá akar venni, hogy az ő telkén építsünk házat. Folyton panaszkodik, hogy jajj bárcsak meghalna, stb... Megkérdeztük apósomat, ő azt mondja, anyósom levelezik folyton, halogatja a kifizetést. Arra jutottunk, hogy ránk akarja majd terhelni a tartozást, ha ő nem lesz... Bár szerencsére nem úgy néz ki, mint aki mostanában távozni óhajt. :) Mindketten tanulunk, még eltartjuk magunkat így valahogy, de albérletre már nincs pénzünk, és bele se merünk gondolni mi lesz, ha kilakoltatnak minket vagy ilyesmi :/ 20/L
2010. dec. 5. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Valami nagyon olcsó albérletet nem tudtok találni? Esetleg a te szüleidhez menjetek... vagy kollégium...

Sajnálom a helyzetet, tényleg! :S

2010. dec. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, pont albérletet keresünk, de sajnos elég olcsót még nem találtunk :/

Anyámmal nem vagyok jóban, nem engedné hogy oda költözzünk... legfeljebb olyan felállásban, hogy csak én a párom nélkül. Hát én meg inkább csövezek vele, minthogy kényelemben üljek amíg ő a híd alatt keres helyet... Ráadásul már megszoktam hogy mindig vele vagyok, 5 percig sem bírnám nélküle :)

2010. dec. 5. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:
esetleg leirnad merre laktok?hatha valaki tud arra olcso albit mert ez gaz oda ne menjetek, hallod lesz olyan indulo tartozas a nyakatokban hogy nem gyozitek fizetni majd.esetleg barat hasonlo akihez ha mast nem csak egy darabig tudtok menni amig nem jon ossze a kis penzetek?sajnalom
2010. dec. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mogyoródon lakunk, Rákospalota, és a XIII. kerület környékén lenne jó egy lakás, de szinte bárhová szívesen mennénk :)
2010. dec. 6. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!