Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mihez kezdjek? Nagyon...

Most mihez kezdjek? Nagyon feldúlt vagyok!

Figyelt kérdés
Egyedül élek kisfiammal, férjemet pár éve vesztettem el. Ketten élünk egy keresetből, nem élünk nagy lábon. Ősszel elkezdtük szigetelni a házat, minden jól ment, aztán csak jöttek a bonyodalmak. Gyerek az iskolába jár, én dolgozni, egyedül voltak itt a kőművesek. Mindent csináltak, éppen csak nem ültek be tévézni a nappaliba. A kocsink motorháztetejére ráültek, ami behorpadt, tönkretettek egy fúrógépet úgy, hogy meg se kérdeztek, hogy használhatják-e, eltörtek egy teraszüveget, a mélyhűtőben turkáltak(úgy derült ki, hogy eltűnt egy csomag jégkrém) és egy liter rövid ital is eltűnt.(Félre ne értsetek, nem a jégkrémen van a hangsúly, hanem azon, hogy TURKÁLTAK A MÉLYHŰTŐBEN, AMIKOR A HÁZON KELL DOLGOZNI) Még tartozom a mesternek 40.000 Ft-al, nemrég mondtam el neki ezeket a dolgokat. Csak szidott-szidott és követeli a maradék pénzt, amit nem akarok odadni,mert annyi kárt tettek...Már teljesen ki vagyok bukva. Azért, mert egy nő vagyok nem vehetnek komolyan, így akarja bekövetelni a pénzt? Most mihez kezdjek, kérlek segítsetek!!! Nekem most minden forint számít.
2010. dec. 5. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne fizess az el nem végzett munkáért, sőt még neked járna pénz! Ha van férfiismerős, akkor kérd meg hátha tőle "megijednek"!

Semmikép ne fizess!

2010. dec. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fényképekkel dokumentáld a károkat, tanúnak hívj át szomszédot. Tényleg jó ötlet, amit írtak, hogy keress egy férfiismerős, aki segít, hátha őt komolyabban veszik.
2010. dec. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak, nagyon meg kell válogatni, hogy kiket engedünk be a lakásunkba. Minket 500.000 Ft-tal húztak le a lakás felújításakor, nem tudtunk mit tenni. Ráadásul ezek is bent a lakásban cigiztek, a csikket a földön nyomták el. Parasztok.
2010. dec. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pénz nem jár nekik ezek után semmiképpen,tehát ne adj!Szerintem is egy masszív férfiismerős a megoldás,aki egy kicsit rájuk ijeszt.
2010. dec. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne fizess!

A károkat fotózd le bizonyítéknak, és jól írták, egy határozott férfi ismerősödet is bevonhatod, őt komolyabban vehetik.

Sajnálom, hogy így jártatok.

2010. dec. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Nehéz lesz bizonyítani ezeket a dolgokat, de legalább megtanultad, hogy idegen embereket nem hagyunk egyedül a házban. Nem lett volna valami ismerős,szülő,testvér vagy valaki aki figyeli ezeket a jóembereket?

Egyébként gondolom számla nélkül dolgoztak, így aztán hivatalos úton ő sem nagyon ugrálhat... Tényleg kéne 1-2 jobb kötésű férfi ismerős aki egy kicsit a lelkükre beszél.


Egyébként ne felejtsük el, hogy ezek az emberek sokkal értékesebbek, okosabbak és keményebben dolgoznak mint egy diplomás. Ja és persze gondolom minimálbérnél többet nem mertek kérni. Csakhogy utaljak egy kicsit erre a topikra is...

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__partok-kormanyzas__1..

2010. dec. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha meg nem fizetek, akkor meg félek, hogy valamit csinál...Lehet hogy túlreagálom a dolgot, de félek az ilyen kigyúrt "állatoktól". És nem, sajnom senki olyanom nem volt, akik felügyelhették volna a szigetelést, a munkámat meg nem hagyhatom ott 3 hétig...
2010. dec. 5. 12:58
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy az a pláne, hogy 430.000 Ft-ban egyeztünk meg...Érdekes mód elfelejtette mennyiben egyeztünk meg, mára már 500.000 Ft lett. Már bánom, hogy nem írtam le az összeget, vagy valami.
2010. dec. 5. 13:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!