Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mert viselkedik igy?

Mert viselkedik igy?

Figyelt kérdés
6 eve vagyok a parommal, es van egy 2 eves kislanyunk. A problemank a hazaselettel van! Nagyon ritkan vagyunk egyutt, pl most mar lassan 2 honapja nem voltunk egyutt, ma elegem lett, es rakerdeztem! Persze veszekedes lett a vege! Indokken t azt hozta fel, ahogy kinezek, teny es valo fel szaladt ram par kilo a terhesseg ota, es akarhogy kinlodok nem megy le, de nem mazsas malacnak kell elkepzelni! Szoval azt mondta, hogy elobb fogyjak le! Van ilyen????? A masik, hogy nem tudom mgbeszelni a problemakat, mindig felhuzza magat, felpattan es elmegy lefekudni, hogy o faradt ehhez! En meg is ertem, mert szerencstlen reggeltol estig dolgozik, de most valahogy besokalltam, hogy nem jutunk dulore egymassal, mar az is megfordult a fejemben, hogy talan van valakije, vagy nem tudom. Mit tegyek? Csomagoljak, es hagyjam a fenebe? En ebbe belebolondulok!
2010. dec. 4. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hülye bunkó ha az alakod miatt nem fekszik le veled..nem biztos h van valakije, de ha nincs csak idő kérdése és lesz!

Ha ezért hanyagol akkor nem is szeret....

2010. dec. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk én vagyok így mint a Párod. Én vagyok a nő, van egy 2 éves lányunk, és mióta megszületett, egyszer voltunk együtt.. egyszerűen nekem nem megy.. és nem tudom az okát.. de már nem is keresem :(
2010. dec. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok izé lenni, de... Lehet, hogy munkahelyén látja a jobbnál jobb csajokat, erre hazamegy, és ott vagy te meghízva, gyerek kajamaradéka a ruhádon, kócos a hajad... Persze nem azt mondom, hogy ilyen vagy, de a leveledből nem tűnt ki, hogy nem.
2010. dec. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez elég gázos szitu.

És ha mondjuk kicsíped magad, és te kezdeményezel? Elutasítja? Vagy arra vársz, hogy ő kezdeményezzen, és ő meg nem akar?


Az nem jó, ha nem lehet beszélni vele róla, bár a pasik nem nagyon bírják az ilyen lelkis beszélgetéseket. :S

Pedig én tuti a tudtára adnám valahogy, hogy a gyereket ő is akarta, és sajnos ez mással is jár, átalakult kicsit a tested, ő sem lesz mindig olyan, mint 20 évesen, mégis szereted, és szeretni fogod akkor is, mert nem elsősorban a külsője miatt mentél hozzá. HA máshogy nem megy írd meg neki levélben az összes gondolatodat. Úgyis elolvassa. :)

Vidd el vacsizni, fektessetek több időt a kapcsolatotok ápolásába más szinten is. Szex nélkül meg lehet lenni, de ne hagyjátok az érzelmeitek kihűlését. Bár ha ő ennyire elutasító (sőt már bunkónak mondanám), akkor nincs kicsukva, hogy félrelépett. De sztem ne egyből ezen a vonalon indulj el.

2010. dec. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hanyagolom el magam! A hajam minden reggel megcsinalom szepen, nem hordok piszkos ruhakat, csak a testem valtozott meg a szules utan, feljott ram egy 5-6 kilo, meg a hasamon elegge megnyult a bor, amivel viszont nem tudok mit kezdeni! En ugy erzem, hogy a lelkemet is kiteszem erte, de o me semmibe vesz! Allandoan ugyanaz a nota minden nap, hazajon, keri a kajat, jatszik a gyerekkel fel orat, egy orat, aztan csak a szamitogep! En meg mar sehol!
2010. dec. 4. 23:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nem biztos hogy a kinézeted a baja, lehet hogy egyébként is elég lett volna már neki a kapcsolatból, ha nem születik meg a gyerek. Nyilván tudja hogy bunkó. Lehet egyébként hogy neki van merevedési problémája, akkor is simán rád kenheti a probléma okát :)

Egyébként minél jobban a kedvére akarsz tenni, annál jobban utálatos lesz, ez tuti.

Mellesleg 5-6 kiló nem sok :) ez nem lehet indok, csak kifogás. Az, hogy van-e valakije, nem tudhatod, de kizárva sincs.

Hogy mit tegyél? ahogy érzed. ha nagyon kellemetlen számodra ez a helyzet, vagy keresel másik férfit, vagy még ez előtt lelépsz. Nem tudom kié a lakás és el tudod-e tartani magad egyedül...


Azért fel a fejjel!

2010. dec. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem simán dugd el a gép kábeljeit egy-két hétre s várja egy cetli a gépen, hogy bocs, most fáj a fejem, menj inkább az asszonyhoz ma este! :DDD

ha ebből nem érti hát...

2010. dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!