Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hasonló bajok voltak már?

Hasonló bajok voltak már?

Figyelt kérdés

Nekem most a legjobb barátnőm nagyon megváltozott,és a kérdésem az lenne hogy voltatok más hasonló cipőben, legjobb barátnők voltatok aztán az egyik fél megváltozott?!


Köszönöm ha leírjátok a történeteteket. :D


2010. dec. 3. 17:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen volt. Nagyon szerettük egymást vagy csak én őt nem tudom. Korábban ért, mint én és korábban is kezdett el érdeklődni a fiúk iránt.1 év alatt odáig jutottunk, hogy már egy találkozót sem beszéltünk meg, mert vmelyik pasi miatt mindig lemondta. Akkor akart találkozni mikor valami gondja volt az egyikkel. Aztán elmesélte, hogy így meg úgy kihasználják folyton, hiába adtam tanácsot soha nem fogadta meg mindig csak sírni jött. Aztán egy idő után meguntam és elváltak az útjaink.
2010. dec. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..


Esetleg valaki erre tudna nekem tanácsot adni

2010. dec. 3. 20:50
 13/13 anonim ***** válasza:
volt de az igazi baratsag arra valo hogy felnyissuk a masik szemet arra is ha megvaltozott:)hahooo a fellegekben arsz:Dnalunk is igy volt ez es a baratsagunk meg mindig tart mar 15 eve:)
2010. dec. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!