Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen okai lehetnek annak,...

Milyen okai lehetnek annak, ha egy szegénységben élő családhoz családsegítő, gyermekjólétis jár (nem tudom pontosan minek nevezik azt az illetőt, akit kirendelnek hozzájuk)?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 09:54
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Idén töltötte be a 18-at. A kicsik 11-13 körüliek.
2010. dec. 3. 12:55
 12/18 199303 válasza:
Értem. Hát szerintem mindenképp az lene a legjobb ha ö beszélne a családsegitövel, de viszont ez neki is rosz lehet mert látom már nagykoru és gondolom ö is tisztába van vele h a testvérei akár álamigondozásba is kerülhetnek. De mivel még ö is azért fiatal gondolom még a családjával él ezért még az a lehetöség sincsen h esetleg magához vegye a testvéreit mint gyámjuk mert ahoz még sajna fiatal. igy marad h beszéljen a családsegitövel csak ezt tudom tanácsolni
2010. dec. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi, beszélni fogok vele erről.
2010. dec. 3. 13:11
 14/18 199303 válasza:
Szivesen remélem tudtam neked/nektek/nekik segiteni valamenyit:) És remélem helyre jönek majd a dolgok. Majd ird le légyszi h mitörtént persze csak ha gondolod:)
2010. dec. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ezek a dolgok elhanyagolhatók ezek szerint a családvédelmis szemében?


Sajnos igen elméletben persze figyelnek az ilyesmire de ha nincs egy megbizható rokon, a 18 éves tesó meg a barátnője nem ilyen, a gyerekek maradnak intézetbe csak akkor viszik ha már vér folyik.

2010. dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ezt nem nagyon értem. Ha én, mint 21 éves egyetemista, normális családban felnevelkedett lány, elkapnál a családvédelmist, hogy tanú vagyok rá, hogy a szülők isznak, úgy beszélnek a gyerekekkel, mint a kutyákkal, néha verik is őket, az nem elég megbízható forrás???
2010. dec. 4. 14:24
 17/18 anonim ***** válasza:
Próbáld ki valószinű intézetbe kerülnek a kicsik.
2010. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Én nem szeretném őket elszakítani az anyjuktól. Csak az anyát szeretném rádöbbenteni arra, hogy nem olyan helyes, amiket csinál, vagy ahogyan csinálja. Próbáltunk már vele erről szépen is, csúnyán is beszélni, de ő csak azt hajtja, hogy ő mindent megtesz a gyerekeiért, ő a mintaanya, és más örülne, hogyha ilyen anyja lenne...
2010. dec. 5. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!