Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért gondolok...

Szerintetek miért gondolok még mindig rá?

Figyelt kérdés

Pár éve, 20 éves fejjel összejöttem egy nálam 15 évvel idősebb pasival. Kb. egy évig tartott a kapcsolatunk, a szex az szuper volt, de kb. minden két hétben veszekedtünk. A veszekedésékért szinte mindig ő volt a hibás, de a végén kitalált valami csavart, és én voltam mindenért a hibás.


Évek óta nem volt munkája, a szülei tartották el. Nem laktunk egy városban, így én nálunk minden ismeretségemet bevetettem, hogy segítsek neki munkát találni, persze egyik se volt neki jó. Ismerkedett a hátam mögött, és ha kiderült, én voltam a hibás, mert kutakodok utána. Számtalanszor szakítottunk az egy év alatt, egyszer volt hogy 2 hónapig sem voltunk együtt. Ha megtudta, hogy kialakulóban van egy kapcsolatom, csodás bocsánatkéréssel jelent meg. Persze megbocsátottam.


Nagy nehezen találtam neki egy megfelelő munkát. 1 hónap után kirúgták, mert nem dolgozott rendesen, akkor hazament azzal, hogy megnézi a szüleit, és többet nem hívott. Hiába kerestem nem válaszolt. 3 hónap múlva megkeresett, és én hülye fejvesztve hagytam ott a kialakulóban lévő kapcsolatomat. A csodás szex után közölte velem, milyen szerelmes egy lányba akit most ismert meg.


Rákérdeztem, hogy mit akar tőlem: Találkozni akar néha, meg szexet, mert a lánynak akibe szerelmes van pasija. És még azt is volt pofája bevallani, hogy engem sose szeretett, de a szex az jó volt. Ez végleg betette a kaput, és otthagytam.


Azt követően egy csodálatos sráccal ismerkedtem meg, egész az eljegyzésig jutottunk, mikor az előző kedves barátom ismét megkeresett, hogy mennyire szeret, bánja amit tett, és menjek inkább hozzá. Elhajtottam, ami még neki állt feljebb.


Már két éve férjnél vagyok, a férjem a legcsodálatosabb ember a világon. Soha senkitől ennyit még nem kaptam, imádom, tisztelem, szeretem. Mostanában azonban mégis egyre többet jut eszembe a régi, tragikus kapcsolatom, gyakran jár eszembe az a pasi, de nem tudom miért.

Teljesen tönkretett, megalázott, gyűlölöm, de mégis szeretem tudni mi van vele. Már 41 éves, van valami 20 éves csaja megint, munka semmi, hol dolgozik, hol nem, szülők tartják még mindig. Megtaláltam egy közösségi oldalon, gyakran meg meg nézem a profilját.


Kettősség kavarog bennem. Valahogy érdekel mi van vele, ugyanakkor gyűlölöm. Nem tudom miért gondolok még mindig rá....


2010. dec. 2. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát bocs de nem értem ezzek után mégis mit akkarsz még töle. Lehet hogy tudat alatt csak revansot akkarsz venni valahogy, de ez felesleges hisz te is asszisztálál ahoz hogy kihasználjon.
2010. dec. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert jó volt Vele a sex, vagy?
2010. dec. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálj nem gondolni rá, és lefoglalni magad valamivel. Én is voltam így, csak annyi volt a különbség, hogy a pasi imádott, és ott volt velem, csak családja volt.

Én férjhez mentem, lett két gyönyörű kislányom és elfelejtettem őt.

Próbálj erőt venni magadon, mert előbb utóbb megmérgezi a kapcsolatodat!

2010. dec. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azé' ne idősebb korodra menjen el az eszed! Ezt vedd komolyan. Becsüld meg a mostani életed, a párod. ez az egyetlen lehetőséged az életben.
2010. dec. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

eszem ágában sincs megkeresni, összejönni velem, meg semmi ilyesmi. ha egyedül lennél se kellene többet, a férjem meg pláne nem hagynám el!

csak el nem tudom képzelni, miért foglalkoztat

2010. dec. 3. 20:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!