Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a 12 éves fiamnak...

Mit vegyek a 12 éves fiamnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
szereti az eletronikus cuccokat.
2010. dec. 1. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is a legfontosabb: mennyit szánsz az ajándékra?
2010. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Max 12000 ft
2010. dec. 1. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Talán beszélgess vele és ismerd meg mi érdekli és mit szereten a te fiad nem az enyém
2010. dec. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
már a kérdés olvasásakor azt akartam válaszolni mint a második válaszoló. illene tudnod hogy mire vágyik hiszen a te fiad.
2010. dec. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

Apple Ipod shuffle 2GB os mp 3 lejátszo.(mini)

Kép róla: [link]


[link] (---fényképezőgép.

Van ilyenkor sok áruházba akcio és potom pénzért lehet venni.Tescoban is van már szerintem 12 körül.


Amúgy most látom a tesco katalogust h van mp 4 és mp 3 is egyik 5490 a másik 1990.


Nyomtato sem rossz 5 let,az a suliban is jol jöhet mert sokszor kérnek olyat amihez kell föleg majd ha továbbtanul,de most is hasznád veheti.Pl canon,hp stb.


Amúgy ha van kedvenc filmje vaggy könyveket olvas az is szép ajándék.Jo árban vannak filmek az xpress.hu-n és megbizható,szoktunk onnan rendelni dvd-ket.Vagy egy könyv az alexandra könyvesboltbol.


Ha valamit sportol akkor a sportal kapcsolatban bármi jöhet,legalábbis én kick boxozom 16 éve,mindenem van majdnem de mindig örülök ha evvel kapcsolatban kapok valamit,akár egy uj kesztyü,védő,ruha stb.



Majd ird meg h mire jutottál.Megyek aludni.Joéjt!

2010. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!