Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen bevált ajándékozási...

Milyen bevált ajándékozási ötleteitek vannak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 14:01
 1/4 A kérdező kommentje:

Szeretném, ha az ünnep nem csak az ajándékozásról, hanem a szeretetről, együttlétről is szólna (90%-ban. A maradék 10% maradhat az ajándékozásnak.).

Ebben a segítségeteket szeretném kérni: milyen ötleteitek vannak ajándékozás terén? Elsősorban kis apróságokkal szeretnék kedveskedni (Anyuka, Apuka, Nagyszülők, Testvérek). Valami egyedi, saját készítésű tárgy?

2010. dec. 1. 14:06
 2/4 anonim ***** válasza:

-saját készítésű likőrök,fűszerolajak szép üvegben

befőttesüveget szépen feldíszíteni,beletenni muffin alapanyagokat,a száraz hozzávalókat,muffin papírt,és használati utasítást írni bele

-mindenféle gyümölcsöt felkarikázol,az almának a héja -maradjon rajta,kiszárítod,szárítás után kockákra vágni,és tea készülhet belőle

2010. dec. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bonbon az előbb nem írtam,meg mézeskalács
2010. dec. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetem után, munkába állás előtt semmi pénzem nem volt karácsonykor. Ekkor mindenki saját kezűleg készített ajándékot kapott.

Anya: szappant öntöttem formákba, kis szaténzacskóba csomagoltam (azóta is megvan neki, pedig már eltelt 6 év :) )

Apa: mivel szeret olvasni, egy magam hímzett könyvjelző

Apósom: egy nagy doboz saját készítésű bonbon

Anyósoméra nem emlékszem... :(

Párom és testvérem: 1-1 gépen szerkesztett, színesben kinyomtatott falinaptár saját fotókból

Párom nagymamája: üvegfestett mécsestartó

Mindenki nagyon örült neki! :)

2010. dec. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!