Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretitek a munkatársaitokat?

Szeretitek a munkatársaitokat?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kedveltem őket (egy-két kivétellel, de konfliktus velük se volt). Majd kiderült, hogy ők engem nem és meg is oldották, hogy már ne kelljen ott dolgoznom :)
2010. dec. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A régi kolléganőimmel nagyon jó a kapcsolatom, rendszeresen összejárok velük, pedig már nem dolgozunk együtt másfél éve. A jelenlegi munkahelyemen viszont sokkal változatosabb a felhozatal, sok az idősebb kolléga, elég sok a beképzelt, lusta, kétszínű ember is. Nem igazán kedvelek itt senkit, de az előző főnökasszonyom szavai ilyenkor mindig a fülembe csengenek: "Dolgozni jársz ide, nem barátkozni." És igaza van. Persze fontos (lenne) a jó légkör, de annyira nem jövök ki senkivel, hogy amikor pl. mindenki elmegy együtt kirándulni, vagy tréningre, akkor sem megyek velük, inkább bevállalom az ügyeletet. Nem is lenne ki mellé ülnöm a buszon vagy az autóban...

Itt sajna mindenki lenézi a kevésbé tapasztalt, fiatal kollégákat...

2010. dec. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jóban vagyok velük, egy kivétellel. Ő sem rajong értem, de szerencsére képesek vagyunk ezt tolerálni.

Viszont van ellenpólus is, az egyik legjobb barátnőm a munkatársam :D

2010. dec. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tinker Bell ***** válasza:

Határozottan mondhatom, hogy igen, szeretem őket! Nagyon jó társaság! Bár néha itt is vannak konfliktusok, de hamar rendeződnek szerencsére. Sikerült hamar beilleszkednem közéjük, hamar elfogadtak. Lendületes, okos, vidám csapat vagyunk! Mindenki szeret hozzánk bejárni!

=o)


Az első válaszolóhoz hasonló munkahelyem nekem is volt, csak én nem vártam meg míg kicsinálnak és kikészítenek idegileg, én léptem le másfél hónap munka után...

2010. dec. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én igen... Jó kis csapat vagyunk... :)
2010. dec. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12:01-eshez hasonló az én munkahelyem is és szerencsére én is hamar beilleszkedtem, de nálunk azért van 1-2 ember akivel nem túl jó a kapcsolatunk de van akikkel meg olyan jó hogy ezt simán kompenzálni tudom vele! Úgyhogy azzal az 1-2 emberrel nem foglalkozom!:D
2010. dec. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. Pletykásak, irigyek és folyton a másik ellen áskálódnak, mintha nem lenne más dolguk. Ja és a fiatalabbakat dolgoztatják, ők meg egész nap trécselnek.
2010. dec. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rühellem őket, pár kivétellel.
2010. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!