Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért ilyen az anyám?

Most miért ilyen az anyám?

Figyelt kérdés

Szóval...lehet,hogy hosszú lesz,előre is elnézést.

Hm.Eddig úgy éreztem,hogy jó kapcsolatom van anyámmal,de ma olyan balhé volt,hogy teljesen más véleménnyel vagyok róla.

Azt tudni kell,hogy én most itthon maradtam,mert beteg vagyok.Anyum kb kilenckor hazaért,és elkezdett pattogni,hogy miért nem csináltam még semmit.Kimentem a konyhába,erre utánam ordít hogy hozott nekem kaját...én tök halkan megjegyeztem,hogy 'remélem nincs benne hús'.Erre kijön,elteszi a kaját és mondja,hogy majd megeszi más,ha nekem nem kell.Mondom kösz szépen...bejövök a szobámba,utánam jön,és elkezdi mondani a hülyeségét,hogy mekkora szar vagyok,meg hogy mi a szarért nem eszek húst,meg hogy ő nem vesz nekem külön kaját meg nem főz,de nem is fogom felzabálni a sajtot meg a zöldségeket(tudni illik kb másfél hónapja nem eszek húst,magamnak főzök.zabálni nem hiszem,hogy zabálok,mert a napikajám nem nagyon haladja meg a 600-700 kcalt).Kicsit bután néztem rá,és mondtam neki,hogy semmi köze hozzá,hogy mit eszek és mit nem...Erre elkezdi,hogy hűűű de nagy pofám van,meg mekkora hippi vagyok,hú peace,marijuana,szeretet,rasztafári,psychedelic...nagyon nagy vagyok...és hogy csak azért vagyok itthon,hogy idehívjam azt a fiút aki tetszik és biztos leakarom sz.opni,meg már arra várok,hogy d.ughassak vele.

Én erre olyan ideges lettem,hogy falhoz vágtam az első dolgot ami a kezem ügyében volt...történetesen a távirányítót...Anyám odajött,és elkezdte húzni a hajam meg ütni,közbe ment h mekkora szar vagyok,hülye ku.rva stb,szedjem össze a távirányítót most,nemtudom hányezer forint,ez lesz a karácsonyi ajándékom..Én meg nem szóltam semmit,mert annyira szíven ütött az egész,hogy nem jött ki egy hang sem a számon,csak néztem rá...Erre jött,hogy ne nézzek rá ilyen bután,és most azonnal szedjem össze a darabokat...bumm megint...Elkezdtem sírni,de nem nagyon hatotta meg...utána újra elmondta a hülye dumáját,meg hogy sosem csinálok semmit,meg mindenhol a hajam van,hülye hippi,nem lesz karácsonyi ajándék,stbstb...Akkor elszállt az agyam és elkezdtem már én is ordítva,hogy nem vagyok hippi,se ku.rva mert még szűz vagyok,de ha nagyon akarok akkor lefekszek azzal a pasival,és nekem ő ne pofázzon ilyenekről aki havonta váltogatja a pasijait,a karácsonyt meg leszarom mert nem a hülye ajándékokról kéne szólnia,hanem a szeretetről,de nálunk az úgysem fog menni,a hajam meg azért van mindenhol mert hullik,de ő rohadtul leszarja hogy miért...Na ezt két perc múlva megbántam mert még szebb dolgokat vágott a fejemhez...hogy azért nem szól a szeretetről a karácsony mert én nem vagyok szerethető,mit csodálkozok azon hogy apám is utál,én ne pofázzak a pasikról neki,mert már biztos nem vagyok szűz,és még ilyen szép dolgok.

Aztán elhúzott itthonról.Én meg szépen betettem magamnak valami szar fájdalomcsillapítókkal meg piával...nem vagyok százas tudom.És amúgy értelmesebb vagyok,meg nem így írok,csak most az ideg és a pia miatt kicsit khm...Szóval nem értem mi a baja anyunak,mert eddig mi voltunk a minta anya-lánya pár....mindenki azzal jött nekem,hogy dejó hogy ilyen anyám van...hát én is ezt hittem.De ez most annyira....nemtudom mivolt ez....nagyon elszomorít,hogy bántott...és hogy ilyeneket gondol rólam.Persze én sem vagyok szent,mert visszapofáztam de...:(:(

Most nagyon kivagyok.Azthiszem ha nem is kapok értelmes válaszokat,akkor is jól esett hogy kiírhattam magamból.:/


2010. dec. 1. 11:23
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Tényleg hosszú lett...bocs.
2010. dec. 1. 11:24
 2/29 anonim ***** válasza:
28%
Azért egy kicsit magadba szállhatnál.Azt eszed amit visz. Akkor lehet követelőzni, ha te is teszel a közösbe valamit.Nem értem miért gondolja az minden tini, hogy körülötte forog a világ.Igyál csak, az biztosan jó megoldás mindenre.Na, be is fejezem, jól felhúztam magam...
2010. dec. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eleve elcseszett kedvel ment haza s rajtad vezetett le egy idegdurranást. De én semmi mentséget nemtalálok rá, hogy valaki k.rvanak nevezze a lányát s

ilyen utcaszéli módon a nemiéletét boncolgassa. A semmirekellő s nemszerethető rész márcsak a hab a tortán.

ocsmány.

2010. dec. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szomorú :( sajnos nem tudok erre mit mondani :(hány éves vagy? nem tudsz elköltözni az egyik rokonhoz?
2010. dec. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

HA eddig tényleg jól megvoltatok egymással, akkor valami nagyon nem stimmel most- nem lehet, hogy anyukádnak valam egyéb nagy gondja van és borzasztó ideges? Esetleg valaki felcukkolta, összehordott rólad hazugságokat?


Szerintem elöször is nyugodj le, (a gyógyszer meg alkohol azért igen hülye ötlet...), és ha hazajön anyukád, akkor elöször kérd töle bocsánatot, hogy szemtelen voltál, másrészt meg NAGYON UDVARIASAN ÉS NYUGODTAN kérdezd meg, hogy valami problémája van, amiért ennyire ideges lett?

2010. dec. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
39%

Hány éves vagy?

Ne haragudj, de sajnos az az érzésem, hogy te is teszel egy kicsit azért, hogy anyukád ilyen. Ha kaját hozott neked, akkor miért nem lehetett megköszönni, megenni, és a húst otthagyni? Ő csak annyit érzékelt így, hogy hiába gondolt rád, ha nem is tökéletesen, te meg se köszönöd.

És lehet, hogy halkaln beszélsz vissza, de visszabeszélsz, anyukád helyében én is kicsit kiakadtam volna. Meg miért kell a falhoz vágni a távirányítót vagy úgy egyáltalán bármit?

Engem is rendszeresen meggyanúsított anyukám mindenfélével, ráadásul még ennyi okot sem adtam rá, mint te. De eszembe nem jutott ilyet tenni.

Meg fájdalomcsillapító meg pia... ne haragudj, tudom, hogy ki vagy borulva és vigasztalást vársz, de egyszerűen NEM JÓ, amit teszel.

Próbáld meg anyukád szemével látni a helyzetet. Egy kis empátiával máris rendben leszel pia nélkül is, mert meg fogod érteni, miért csinálta, amit csinált.

2010. dec. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
"Azért egy kicsit magadba szállhatnál.Azt eszed amit visz. Akkor lehet követelőzni, ha te is teszel a közösbe valamit.Nem értem miért gondolja az minden tini, hogy körülötte forog a világ.Igyál csak, az biztosan jó megoldás mindenre.Na, be is fejezem, jól felhúztam magam..." kommentelőnek üzenem..:most minek kell szegényt leoltani? az anyukája hordta el mindennek... nem értem miért őt kell most oltogatni..
2010. dec. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
39%

Anyád sem egy követendő példa, de gondolom azért veled is lehet baj. Nézz magadba, akkor követelőzz, ha ahogyan előttem mondták, adsz a közösbe, ezt a hippi témát meg gondolom nem csak úgy kitalálta, szóval gondolom te sem épp átlagos csajszi lehetsz... A hajad meg azért hullik, mert nem eszel rendesen... 6-700 kalória fogyasztásnál ne is csodálkozz, ha hullik a hajad, meg beteg vagy.

Egyébként azt tudom tanácsolni, hogy üljetek le, és beszéljétek meg kinek mi baja van a másikkal.

Ahogyan én észreveszem, eddig nyelt anyukád, és valami egyéb gond miatt most robbant ki belőle ez is. Aláírom, nem így kellett volna, de azt tanácsolom gondold végig, miért csinálhatta ezt, tényleg beszéljétek meg, és azt is vitassátok meg, kinek min kéne változtatni. Aztán ezt nem felfújni kell, nem megsértődni rajt, hanem végiggondolni, ki mit tanulhat belőle.

2010. dec. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Hát mert biztos amúgy is rossz napja volt, te meg még felcseszed azzal, hogy "remélem nincs benne hús". És ha van? Hozta neked az ennivalót, illik megenni szó nélkül. Az én anyám is kiakadna, ha rinyálnék és pont rossz napja van. De a távirányítót meg ne vágd a falhoz, mert tényleg nem olcsó, ha eltörik benne valami. Aztán majd kapcsolgathatod a tv-t mindig kimászva az ágyadból. Előbb gondolkozz, mielőtt csapkodsz.
2010. dec. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy anyád tökéletes de te sem vagy százas az biztos.
2010. dec. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!