Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek karácsonyra egy 15...

Mit vegyek karácsonyra egy 15 éves fiúnak?

Figyelt kérdés

Az iskolában az osztályfőnök bejelentette, hogy mindenki húzzon egy nevet és annak csináljon karácsonyra szeretetcsomagot, 1000 ft értékben.Én az egyik fiú osztálytársamat húztam, de nem tudom mit tehetnék neki bele egy cipős dobozba?


Köszönöm a hasznos válaszokat előre is!


15/L


2010. dec. 1. 08:10
1 2
 1/15 gfero ***** válasza:
59%
egy sex magazinak örülne legjobban
2010. dec. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ahhoz már túl öregek vagytok, hogy saját készítésű mütyűröket csináljatok, pláne, hogy fiú az illető. Lánynak még csinálhatnál szerencse karkötőt, vehetnél neki egy rúzst, de fiúnak.... tudd meg, milyen mobilja van, vegyél rá egy tartót, vagy péntárcát vegyél neki, vagy meztelen csajos kártyát:D Tudd meg, szereti e a gyümölcsöt, melyiket és vegyél olyat bele. Tehetsz bele csokit is, vagy mondjuk ha szereti a szotyit, azt. Van ez a lábfoci vagy mifene, ha szeret olyat játszani, vehetsz neki egy labdát, vagy egy normális foci mintás kislabdát, csak úgy poénnak. Melyik foci-kosár-vizilabda...egyéb sport kedvence van? Vegyél neki egy focis kártyát, olyat, amin rajta vannak a sztárok. Vagy ha szereti mondjuk a forma1-et, akkor vehetsz neki egy kulcstartót a kedvenc játékosával, vagy autójának márkájával, vagy egy kis autót vagy motort....stb.
2010. dec. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Narancs, csokoládé, cukorka. Azt mindenki szereti és ha ügyesen válogatsz, egy ezresből ki is jössz rendesen :)

Sok sikert :)

2010. dec. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudnám megmondani helyetted,hisz nem ismerem a fiút.Mit szeret csinálni,mihez vonzódik a legjobban?Ha ezt nem tudod,akkor a legegyszerűbb,ha édességet veszel neki.Ha nem tudod milyen csokit szeret,vegyél mindenféléből,fehérből,tejcsokiból és étből,de ha csak egyfajtát veszel az sem baj,tudod,a szándék a fontos.Akár szaloncukrot is adhatsz neki,egy olyat amibe mindenféle van.

Egyébként az előző válaszoló is mond valamit,de szerintem magagazint inkább ne vegyél neki :P.Remélem segítettem.

2010. dec. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Sört! Én annak örültem volna 15 évesen. :) De komolyan, vannak drágább, spéci sörök a Teszkóban. :)


Vagy valami poénos dolgot, amiket ajándékboltban lehet kapni. Vagy dobj hozzá 2 ezrest és vegyél egy üveg Ballantinest díszdobozban

2010. dec. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy mindössze szeptember óta ismerem, ugyan is elsősök vagyunk.Nem szeretnék italt adni, mert nem lehet, gondolj bele kinyitja az osztályfőnöki órán és a tanár mit fog szólni!?Eredetileg kézzel készített mütyüröket kellene készíteni, de fiúnak???A sör helyett energiaitalra gondoltam már, a kártya is nagyon jó megoldás mellé.Köszi az eddigi válaszokat
2010. dec. 1. 11:22
 7/15 A kérdező kommentje:

"Vagy valami poénos dolgot, amiket ajándékboltban lehet kapni"


De miket?Falun lakom, itt nincs ajándékbolt sajnos.

Te mire gondoltál, mi az a poénos dolog?Feltételezem fiú vagy, így tudsz választ adni erre a kérdésemre is, köszi

2010. dec. 1. 11:23
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
toll, gyertya, ablakdísz, poszter, spray, csoki, gyümölcs
2010. dec. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Hasznos:

A fiú hobbiának megfelelően vásárolj. 15 éves fiúnak inkább ne saját készítésűt adj mert az már neki kiskorú.Ha nem régóta ismeritek egymást akkor egy díszt javaslok és ebben az esetben sem semmi erotikusat [ sz...x melles vagy fa..s szóval ne ilyeneket a hobbiának megfelelőnek .Ha szeret tanulni tanulással kapcsolatosat. Ha utálod és nem kedves elég egy kis mütyür. Útoírat: szívesen adok több tanácsot is!

2010. dec. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Kriszti83 ***** válasza:
55%
Kártya, édesség esetleg zokni.
2010. dec. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!