Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapintatlanság vagy szivatás?

Tapintatlanság vagy szivatás?

Figyelt kérdés

A párommal már évek óta együtt vagyunk, huszonéveink elején járunk. Szép kiegyensúlyozott kapcsolatunk van, ilyen "álompárként" emlegetnek az ismerősök. Ami kicsit "árnyékot vet ránk" az az, hogy én magasabb vagyok a páromnál(én vagyok a lány). Ez amúgy minket nem zavar, csak néha van egy egy rosszmájú beszólás, egyébként a barátok rokonok általában nem jegyzik meg ezt a dolgot.

Múlt héten voltunk egy esküvőben, ahol összefutottam a párom nagymamájával, mire az volt az első megjegyzése nagy hangosan a fél terem előtt, hogy "jól megnőttél..." erre mindenki rajtunk szórakozott...ez nekem egyáltalán nem esett jól...

Azért nem vagyok durván magasabb a páromnál, olyan egy homloknyival...

De ez a beszólás...egész este úgy éreztem magam mint akit leforráztak


2010. nov. 30. 22:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sem most, sem a jövőben nem számít ez a különbség, csak az egysíkúan gondolkodó emberek számára. De gondolom nem akarsz az ilyeneknek megfelelni, mert akkor ők keresnének párt neked, nem te. Az a fontos, hogy egyikőtöket se számolgassa a centiket, csak a többi legyen köztetek rendben!
2010. nov. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
jajj, ne csináld már :P hány olyan topmodell van, akinek a pasija nemcsak jóval idősebb, de jóval alacsonyabb is :P nincs ebben semmi rossz,nekem nem lenne ellenemre, ha a pasim alacsonyabb lenne:D szerintem tök szexi pár vagytok:P és SOK BOLDOGSÁGOT!!!! :)
2010. nov. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Tudod, mit mondok? Lesz*rom, hogy milyen magas a pasi, csak szeressen engem és én is szeressem őt!!! Ez számít, nem az a pár centi. Mondom én ezt 180 centi magasan (lány). És nyilván Te is így gondolod, hiszen régóta együtt vagytok. A nagymamától szerintem ez nem szívatás volt, csak egy félresikerült megjegyzés, inkább tapintatlanság. Megértem, hogy rosszulesett. De ne foglalkozz vele.


Sok boldogságot! 25/N

2010. dec. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%

Benned maradt a feszkó, mi? Ezek a vénasszonyok ilyen korban sajnos már annyira szégyentelenek, hogy nem veszik észre magukat.. meg hát nem is nagyon b.sszák le őket érte. Én ez alól kivétel vagyok, az exemnek az anyját is kiosztottam már, nem is tetszett nekik, de legalább megkönyebbültem.

Szerintem itt a lényeg az lenne, ha rosszul esik valami, nyugodtan b.szd le aki mondja, nem fogják a fejedet leharapni, sőt a többség észre veszi magát.

2010. dec. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönök MINDEN választ, mennek a zöld kezek:D

már majdnem 4 éve vagyunk együtt, és minden rendben van közöttünk, szóval a centiket őszintén le.szrom:) ameddig szépen beszél velem, ameddig gondol rám, ameddig megölel és szeret, ameddig képes mosolyogni mig én veszekszem, ameddig mindig megvigasztal ha kell, nem érdekel az a pár cm:)

Csak azért annyira mégse veszem semmibe, hogy ezen szórakozzunk. PErsze néha én is szívatom ezzel a páromat, de az azért mégis más. Amúgy nem vagyok túl magas...kb 17o vagyok:) a párom kicsit alacsonyabb, de náluk amúgy mindenki az:)

most jobban érzem magam, köszi nektek. És köszi a jókívánságokat is:)

2010. dec. 1. 17:23
 16/16 anonim válasza:
tudod miylenek a nagymamák xd még jó hogy a pofidat nem csipkedte megxd haggyad ne foglalkozz velexd biztos jól nézel ki aztán le akart égetni
2010. dec. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!