Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapintatlanság vagy szivatás?

Tapintatlanság vagy szivatás?

Figyelt kérdés

A párommal már évek óta együtt vagyunk, huszonéveink elején járunk. Szép kiegyensúlyozott kapcsolatunk van, ilyen "álompárként" emlegetnek az ismerősök. Ami kicsit "árnyékot vet ránk" az az, hogy én magasabb vagyok a páromnál(én vagyok a lány). Ez amúgy minket nem zavar, csak néha van egy egy rosszmájú beszólás, egyébként a barátok rokonok általában nem jegyzik meg ezt a dolgot.

Múlt héten voltunk egy esküvőben, ahol összefutottam a párom nagymamájával, mire az volt az első megjegyzése nagy hangosan a fél terem előtt, hogy "jól megnőttél..." erre mindenki rajtunk szórakozott...ez nekem egyáltalán nem esett jól...

Azért nem vagyok durván magasabb a páromnál, olyan egy homloknyival...

De ez a beszólás...egész este úgy éreztem magam mint akit leforráztak


2010. nov. 30. 22:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
7%

egy homloknyival?? te jó ég! és az szerinted nem sok? legalább magassarkú cipővel vagy ennyivel magasabb vagy anélkül?

ezek után gondolhatod mi a véleményem, erősen konzervatív vagyok..

2010. nov. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
hagyd már, ha jó a kapcsolatotok nem az számít hogy mit mondanak.
2010. nov. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, ha mások poénkodnak rajta, fogd fel te is humorosan!
2010. nov. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

szerintem 5-6 cm nem a világ vége két olyan ember esetében akik szeretik egymást...

lehet találok egy 1o cm-el magasabb férfit az életemben és külsőre "összeillőbbek" leszünk, de lelki társam egy van és az a párom. és akinek számít az az 5-6 cm az még sose szeretett szívéből...

és még valami szeretném ha nem sértegetnénk egymást, kösz

2010. nov. 30. 22:44
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Lehet hogy csak megnézték hogy reagálsz az ilyenekre.

A beszólásokkal meg nem kell törődni.Te szereted Őt,Ő is szeret Téged,akkor az az eltérő különbség a magassággal már tök mind1 nem?!

2010. nov. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
Ha bunkóznak a kis mocskosak... fejeld le őket ;)
2010. nov. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

azért a nagymamát mégse kéne...

lehet vicces akart lenni...azóta is ezen agyalok...

ezek a bajok:D

2010. nov. 30. 22:49
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
mikor találkoztál utoljára a nagymamával? mert ha régen, lehet nőttél vagy ő ment össze, aztán megjegyezte.. nem hiszem hogy ezzel bántani akart titeket.
2010. nov. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tényleg csak vicces akart lenni a nagymama. Ez a "jól megnőttél" szerintem valahol olyan kis kedves elszólás, ebből inkább az látszik, hogy még ha nagyon szereted is a párod, azért érzékenyen érint ez a magasságkülönbség.
2010. nov. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a nagyi nem a fiúval hasonlított össze, hanem magához képest nézte, hogy mennyit nőttél. Csak te vagy túlságosan kihegyezve a kettőtök közötti magasságkülönbségre, ezért félreértetted.
2010. nov. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!