Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem keres, ha hiányzom...

Miért nem keres, ha hiányzom neki? Időre van szüksége, vagy végleg vége?

Figyelt kérdés

1,5 éves kapcsolat, gyakori veszekedések. Vasárnap összevesztünk, hazaküldtem. Tegnap mms-t küldött, és sms-eztünk, de nem jött el hozzám. Ma írta hogy hiányzom neki, megírtam hogy ő is nekem.

Nemrég felhívtam. Miután meghallotta hogy én keresem, letette. Hívtam újra, fel sem vette.


Azt sem tudom már min veszekedtünk vasárnap. Hiányzik, nagyon szeretem. Csak nem értem miért nem keres...


2010. nov. 30. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdekled még és nincs minden veszve,hiszen irt és hiányzol is neki.

De lehet időre van szüksége és most nem tud mit mondani ezért tette le.:(

Vagy csak kéreti magát,hogy megtudja mennyire fontos neked és fel akarja hivni a figyelmedet arra,hogyha ez igy megy tovább akkor végleg elveszited.

Én akkor tettem le, vagy nem vettem fel a telót ha ez volt a célom.

2010. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez lesz a 3. este hogy külön alszunk. Mire jó neki, ha kéreti magát?
2010. nov. 30. 21:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
arra jó neki, hogy itt siránkozol... törleszt. bizonyára van mit. mindazonáltal ha azt írta akkor hiányzol neki, csak úgy nem szoktuk azt írni, hogy hiányzol.
2010. nov. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az eszébe sem jut, hogyha 1-2 hétig nem keres, akkor én nem várok rá az örökkévalóságig?

Ha vki sz.rik a fejemre, akkor úgy veszem hogy már nem szeret...

2010. nov. 30. 21:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
"Soha senki nem fogja megnyerni a nemek csatáját. Túl gyakori a barátkozás az ellenséggel."
2010. nov. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem szeret és épp lekopptat, ez szar érzés de gyakori az ilyen.
2010. nov. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azt akarja, hogy fuss néhány kört utána. Látni akarja, hogy fontos vagy neki, az más kérdés, miért csinálja ezt pontosan. Manipulál. Én nem dőlnék be neki, bármennyire is szeretném, hiszen akkor mindig ez fog várni rád. Ki fogja használni, hogy nem akarod elveszíteni.

Ugyanakkor, ha beugrasz neki, akkor sem dől össze a világ.

Úgy tippelem, lány vagy, ugye?

2010. nov. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mert ha a lány nem keresi a srácot akkor az nem manipuláció? csak ha a srác nem keresi, értem....

ha Mohamed nem megy a hegyhez, majd a hegy megy Mohamedhez!

azért írjad majd le mi volt.

2010. nov. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, én vagyok a "lány".
2010. nov. 30. 23:15
 10/10 anonim ***** válasza:
22:18, semmi köze a másik manipulálásának a neméhez. Ha egy bekezdéssel lejjebb kérdezem meg a kérdező nemét, akkor nem hoztad volna összefüggésbe a kettőt? Vedd úgy, hogy eggyel lejjebb kérdeztem meg, netán még írtam is valamit közé:)
2010. nov. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!