Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen zenét ajánlanátok...

Milyen zenét ajánlanátok családi kisfilmhez, amit a szüleimnek készítek?

Figyelt kérdés

Olyanra gondoltam, hogy mivel sokat fényképeztem mostanában csak úgy itthon, és számtalan régi családi fotó is a kezembe került, hogy ezeket összemontázsolnám movie makerrel egy kisfilmmé, és alá szeretnék valami zenét! A lényeg, hogy legyen valami mondanivalóra, lehet vicces, csak simán jó zene, vagy valami családi,összetartozó érzést keltő, nem is tudom hogy írjam le. Ti milyen zenét,zenéket tennétek egy ilyen videó alá? A nem ideillő válaszokat most nem kérem, hogy ha valaki épp rosszban van a családjával, megörvendeztet mondjuk egy légkalapács hangjával.

Én valami olyasmire gondoltam, hogy elkezdődik Queen-nel a we are the champions-sel (mintha nagyon komolyan vettem volna és nagyon beállított képek a kocsiról,házról...de nem ez a lényeg az egészben, ez csak a vicc kedvéért:)), utána meg végig se megy ez a szám, és jön valami vicces, oda nem illő zene vicces képekkel az igazi családi életről, majd ilyen visszatérés, gyerekkori képek mindannyiunkról, és az a rész a wavin flag című számból, mikor megy a we are forever young, ilyenek. Szóval még nincs kiforrott terv,csak sok ötlet:) De kíváncsi lennék a véleményetekre. Szeretném, ha legalább 10 perces lenne, ezért jöhet több szám is, vagy elképzelések. Örülnék, ha jól sikerülne, és nagy nevetések esetleg meghatott pillanatok (de nem erre szeretném kihegyezni) lennének közben a reakciók.

Köszönöm annak, aki időt szán ötletei megosztására:)

17/L


2010. nov. 29. 18:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%

Remélem nem haragszol, hogy írok, bár segíteni nem tudom.

Szerintem ez egy nagyon kedves ötlet, biztos nagy sikere lesz.És bár írtad, hogy nem kifejezetten a meghatott pillanatok elérése a célod, hidd el, a szüleid biztos meghatódnak majd, amikor meglátják!:)

Azt megkérdezhetem, hogy ez egy karácsonyi ajándéknak készül, vagy csak szimplán kedveskedsz a családodnak?

15/L

2010. nov. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan számot válassz, ami a szüleidnek is kedves. Valami közös szám amit szeretnek, vagy ilyesmire gondolok. Esetleg régi számok közül választhatsz. Vagy olyat is csinálhatsz, hogy több számot össze vágni. Meglehet azt is csinálni a programban.
2010. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

A,,We are the champions"nagyon jó kezdés,utána pedig mehetne a Benny Hill show zenéje,szerintem eszméletlen jó:D

http://www.youtube.com/watch?v=KOkTOO1l0KI

2010. nov. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
Valami Marilyn Manson számot nyomass alatta.
2010. nov. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ez jó és a szöveg is kapcsolódik a családhoz:


http://www.youtube.com/watch?v=r8rnFKo4PAE

2010. nov. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
www.youtube.com/watch?v=ynfk7izWNE8
2010. nov. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy mit szeretnek a szüleid. Ha én csinálnám, biztosan lenne benne Pink Floyd, Deep Purple, Omega és Cseh Tamás, mert őket szeretik a szüleim. Esetleg még valami AC/DC, elvégre nem csak ők vannak rajta.

Érdemes még utánajárni, milyen zene volt pl. az esküvőjükön, és azokhoz a képekhez mehetne az a zene, attól biztosan meghatódnának.

2010. nov. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
2010. nov. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=8SbtyitejaI

Ez egy komolyabb, meghittebb részhez jól illik.

2010. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
2010. nov. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!