Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki megcsal mindenkit?

Mindenki megcsal mindenkit?

Figyelt kérdés

Olvasgatom ezt az oldalt, és már kezdek paranoiássá válni!

Mindenhol azt olvasom, hogy megcsalták, megcsalja... Barátját, barátnőjét, férjét, feleségét...

Aztán jönnek a válaszok, hogy a pasik már csak ilyenek, félrelépnek, ez így természetes, de attól még szereti a másikat... Mivan?! Aztán jön a válasz, hogy bezzeg a nők is ilyenek. Mindenki csal mindenkit, mindenki hazudik mindenkinek, mindenki csalódott, depressziós, vagy volt, vagy van, vagy lesz.

Létezik még normális kapcsolat, ahol a két fél szereti és tiszteli egymást, és nem lép félre sem "véletlenül", sem azzal a dumával, hogy "de azért én még szeretlek", sem sehogy??

Valaki nyugtasson meg, hogy van még ilyen!! De lehetőleg úgy, hogy tapasztalja, ne úgy, hogy halotta valakitől aki hallotta valakitől, hogy mesélte neki valaki, hogy.... :))

Köszönöm!


2010. nov. 29. 13:33
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
83%

6 éve vagyunk együtt a párommal (már a férjem) és eszünkbe sem jut megcsalni egymást. Szeretetre, kölcsönös tiszteletre és bizalomra épül a kapcsolat. Mindent megbeszélünk, tudom, hogy hogyan gondolkodik dolgokról és ez fordítva is igaz. Vannak erkölcsi normáink és nem térünk el tőlük mással kapcsolatban sem.

Működik, boldogok vagyunk.

2010. nov. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
70%

Létezik még normális kapcsolat. Pl. a szüleim. Persze mondhatjátok, hogy ezt nem tudhatom, de én 100%-ig megvagyok róla győződve. Állandóan együtt vannak, ha van valami alkalom, csakis ketten mennek el, egymás nélkül soha. Mindig pontosan érnek haza munkából, semmi gyanús nem történt sosem. Mindig jókedvűek, még a problémáink ellenére is. Szerintem megmaradtak abban az álomvilágban, amikor összejöttek. Mindketten elsők voltak egymásnak, majd házasság, gyerekek. Idén már 29 éve. :) És a múltkori takarításkor még egy doboz óvszert is találtam a szobájukban. :DD


A barátommal meg már 7 éve vagyunk együtt. Szintén elsők vagyunk egymásnak, sülve-főve együtt (egy munkahely, közös albérlet). Úgyhogy bízom benne, hogy a miénk is 'normálisnak' mondható. :) Nevezzetek naivnak, de örülök, hogy még van ilyen. (Mert amúgy kisvárosunkban nagyon megszaporodtak a válások száma sajnos, az utcánkban kapásból 4 családnál történt ez.)

2010. nov. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
51%
69 % neked nagyon böki a csörődet,hogy más boldog,hogy mást nem csalnak meg.Te boldog kapcsolatban élsz?Hogy itt mennyi irigy van.
2010. nov. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
69%
Persze hogy léteznek normális, egészséges párkapcsolatok, csak aki ilyenben él (én is - 22/L), az ugye nem ír kérdéseket erre az oldalra:D Úgyhogy hülyeség az itteni kérdések alapján következtetéseket levonni meg pánikba esni:)
2010. nov. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
78%

"Valaki nyugtasson meg, hogy van még ilyen!"

Megnyugodhatsz, van ilyen, hogy nem csalják egymást.Ezt biztosan állíthatom.Ha jól érzi magát valaki a kapcsolatában azt látni, érezni lehet.Saját tapasztalatból mondom, mert sajnos a másik végletet is kipróbáltam.

2010. nov. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
39%

sajnos még nem volt szerencsém, de már láttam ilyet messziről... állítólag létezik, hogy a mesékben-e vagy ténylegesen azt nem tudom, de remélem....

és nehogy már csak a pasik legyenek trógerek, héééé!

23f

2010. nov. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
35%
23 f nyugi,nem csak a férfiak közt van tróger nők közt is akad,ismerek olyat akinek otthon kivan a segge fényesre nyalva,mégis szeretőket tart...
2010. nov. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
63%
létezik! itt vagyunk erre mi példának. soha az életünkben nem csaltuk meg egyik párunkat sem, és természetesen egymást sem. biztosan kijelenthetem, hogy soha nem is fogjuk. =) 34/nő 36/f
2010. nov. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok biztató választ :)

Nem feltétlenül a kérdésekből indultam ki, hisz valóban, aki itt kérdez, azért teszi, mert problémája van. Csak rengetek ilyen kérdés ömlik :(

De végül ott szakadt el a cérna, mikor azt olvastam egy "vajon megcsal?" szerű kérdésnél válasznak kb., hogy "persze hogy megcsal, pasi, ez természetes". Na akkor elszakadt a cérna!!

De volt itt is egy ilyen kiakasztó válasz, hogy a megcsalás felfrissítette a kapcsolatát... Ez borzalmasan kiábrándító! :(

2010. nov. 29. 17:34
 30/34 anonim ***** válasza:
41%
Örülök, hogy nyugtatgatjátok egymást. Az csupán a bökkenő, hogy ezt egyedül teszitek úgy, hogy az éppen aktuális párotok nevében is beszéltek. A megcsalás lényege pedig az, hogy a társ nem tud róla. (különben nyitott kapcsolat lenne) Az, hogy a babád biztosít arról, hogy csak veled és hatalmas közös akarásban, szerelemben, szeretetben és minden csodás veled... - még nem jelenti azt, hogy nincs egy-egy kóbor numerája.
2010. nov. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!